Bronnie Ware od kilku lat pracuje w hospicjum dla osób starszych. Kobieta zdradziła, czego ludzie na łożu śmierci żałują najbardziej.

Pięć rzeczy, których ludzie starsi żałują najbardziej

Jak zdradziła Bronnie Ware, ludzie starsi najbardziej żałują tego, że nie przeżyli życia tak jak naprawdę tego chcieli. Wiele osób podporządkowuje się społeczeństwo, boi się żyć po swojemu i często patrzy na opinię innych. Po co? W końcu i tak wszyscy umrzemy. Warto brać z życia całymi garściami i czerpać satysfakcję z każdej chwili. Żyj po swojemu.

Wiele osób żałuje również, że pracowali za dużo. Przez to przegapili jedne z najpiękniejszych momentów życia swoich dzieci i żony, czy męża.

Ludzie starsi żałują również tego, że nie wyrazili swoich prawdziwych uczuć. Warto mówić wprost, co czujesz. Jesteś na kogoś zły? Powiedz to. Zatajona gorycz może doprowadzić do wielu chorób.

Osoby, które poznała Bronnie Ware żałowały również tego, że nagle zakończyły lub po prostu nie utrzymywały kontaktu z bliskimi niegdyś przyjaciółmi. Przyjaciele są jak anioły, które pomogą wyjść z każdej opresji.

Podopieczni żałowali również tego, że nie dali sobie szansy na szczęście. Bycie szczęśliwym jest wyborem i tylko od nas zależy jak pokierujemy swoje życie i czy osiągniemy radość życia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN