Siedmioletnia Nastya jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd YouTube ’a. W ciągu roku dziewczynka zarobiła aż 28 milionów dolarów!

Siedmiolatka zarobiła w ciągu roku aż 28 milionów dolarów

Anastazja Radzinskaya jest słodką, pięcioletnią dziewczynką z Rosji, która jakiś czas temu przeniosła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Kiedy dziewczynka pojawiła się na świecie, rodzice otrzymali od lekarzy niepokojącą informację.

Mała Nastya, zgodnie z diagnozą lekarską, nigdy miała nie mówić. Dlatego rodzice postanowili nagrywać filmy, dzięki którym będą mogli obserwować postępy córki. Nigdy nie pomyśleli o tym, że mała Rosjanka, zostanie gwiazdą Internetu.

„Like Nastya Vlog”. Źródło: youtube.com
„Like Nastya Vlog”. Źródło: youtube.com
„Like Nastya Vlog”. Źródło: youtube.com

Filmy Anastazji możemy obejrzeć w serwisie YouTube. Dziewczynka jest w nim aktywna pod pseudonimem „Like Nastya Vlog” i często towarzyszy jej tata. Kanał subskrybuje niemal 86 mln użytkowników!

Jak to możliwe?

Anastazja stworzyła w Internecie miejsce, w którym odnajdą się wszystkie dzieci. Początkowo filmiki nagrywane były wyłącznie w języku rosyjskim.

Dziewczynka nagrywa vlogi, na których możemy oglądać jej życie codzienne. Nastia pokazuje m.in. swoje zabawy z kotkiem, czas spędzony z rodziną, a także figle w parkach rozrywki.

„Like Nastya Vlog”. Źródło: youtube.com
„Like Nastya Vlog”. Źródło: youtube.com
„Like Nastya Vlog”. Źródło: youtube.com

Anastazja, znalazła się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd YouTube’a. W rankingu przygotowanym przez magazyn Forbes, dziewczynka zajmuje szóste miejsce. Siedmiolatka zarobiła 28 milionów dolarów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN