Adele podzieliła się z fanami poruszającym nagraniem. Widać na nim zalaną łzami piosenkarkę, która musiała podzielić się z fanami smutną nowiną. Niestety, Adele nie wystąpi w najbliższych tygodniach w Las Vegas.

Adele straci ogromną sumę ze względu na odwołane koncerty w Las Vegas

Adele po sześciu latach w wielkim stylu powróciła do show-biznesu. Pod koniec ubiegłego roku ukazał się jej najnowszy album "30". Pochodzący z krążka hit "Easy on me" szturmem zdobywał listy przebojów.

21 stycznia Adele miała zainaugurować swoje występy w Las Vegas w ramach "Weekendów z Adele". Jej występy miały odbywać się przez kolejne 12 tygodni w hotelu "Caesars Palace".

Niestety epidemia mocno pokrzyżowała plany artystki. Zrozpaczona Adele ze łzami w oczach przyznała, że choć ona i jej załoga starali się zrobić wszystko, aby zdążyć z przygotowaniami, niestety na przeszkodzie stanęła epidemia koronawirusa i połowa jej ekipy jest zarażona wirusem.

O jakich kwotach mowa?

Adele nie kryła rozczarowania z powodu faktu, że wiele osób przyleciało do Vegas tylko z powodu jej występu, a ona nie jest w stanie pojawić się na scenie. Zmianie muszą ulec wszystkie zaplanowane w ramach "Weekendów z Adele" koncerty i artystka ma zamiar zrealizować ten projekt dopiero w okolicach kwietnia.

Koncerty w Las Vegas miały być jedynymi promującymi nową płytę artystki. Z informacji „The Sun” wynika, że w jeden wieczór Adele miała zarobić aż pół miliona funtów, co daje około 2,7 mln złotych.

Adele straci ogromną sumę ze względu na odwołane koncerty. Łącznie miało ich być 24, co dałoby jej zarobek w wysokości aż 12 mln funtów, czyli około 65 mln złotych. Ponadto gwiazda miała również otrzymać część ze sprzedaży biletów i merchu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN