Program „Hotel Paradise” od samego początku przyciąga przed ekrany niezliczone ilości fanów. Widzowie z zaangażowaniem obserwują losy uczestników. Jak doskonale wiemy, nic nie umknie ich czujnemu oku.

Wiktoria z „Hotel Paradise” nie kryje oburzenia

W ostatniej edycji programu „Hotel Paradise” doszło do serii dość nieprzyjemnych sytuacji dla Wiktorii – jednej z uczestniczek show. Kobieta przeżyła niezwykle trudne chwile i pokłóciła się niemal z każdym uczestnikiem.

Po powrocie do Polski Wiktoria Gąsiewska musiała podjąć się leczenia u psychiatry. Wielu uczestników czwartej edycji „Hotelu Paradise” zapewniło jednak, że po finale widzowie zobaczą prawdziwą twarz Wiktorii.

Uczestnicy nie zdecydowali się jednak na publikację po finale materiałów ukazujących „prawdziwą twarz Wiktorii”. Po jakimś czasie Launo zdradziła jednak rąbka tajemnicy.

Koleżanka z programu opublikowała zaskakujący filmik z jej udziałem

Okazuje się, że Wiktoria na jednej z wspólnych imprezy całowała się z Michałem Adamczakiem i to właśnie ten filmik chcieli upublicznić uczestnicy show.

Launo opublikowała krótki filmik z tego wydarzenia i dopisała, że Wiktoria całowała się „z każdym, kogo złapała”. Ponadto kobieta miała zdradzić wielki sekret Launo o tym, że zdecydowała się na operację powiększania piersi i liposukcję.

Myślała, że wszyscy dowiedzieli się ode mnie, a przecież ona sama o tym mówiła

- zdradziła Wiktoria Gąsiewska.

Co sądzicie o konflikcie dziewczyn?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN