Nick Jonas i Priyanka Chopra przekazali za pomocą mediów społecznościowych szczęśliwą nowinę. Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę.

Nick Jonas i Priyanka Chopra powitali na świecie swoje pierwsze dziecko

Nick Jonas i Priyanka Chopra od kilku lat są w szczęśliwym związku. Para wzięła ślub 1 grudnia 2018 roku w pałacu w Radżastanie w Indiach.

Nick Jonas i jego żona zdecydowali się na zorganizowanie dwóch uroczystoći. Ze względu na religię Nicka zorganizowano chrześcijańską ceremonię, natomiast ze względu na hinduskie pochodzenie Priyanki para zorganizowała również hinduskie wesele.

Nick Jonas i jego dziesięć lat starsza żona w ostatnim czasie przekazali szczęśliwą nowinę. Okazuje się, że para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Jak udało im się przez tyle miesięcy ukryć ciążę?

Okazuje się, że córeczkę Nicka Jonasa i Priyanki Chopra urodziła surogatka. Dlatego parze przez tyle miesięcy udało się ukryć ciążę. Dziewczynka przyszła na świat 15 stycznia w szpitalu w Południowej Kalifornii.

W poście Nick Jonas i Priyanka Chopra poprosili o uszanowanie ich prywatności. W końcu jest to dla nich niezwykle wyjątkowy czas i chcą się skupić na rodzinie.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN