Meghan Markle i książę Harry, padli ofiarą oszustów wykorzystujących ich osoby? Łgarze sfałszowali rozmowy pozornie udzielane przez emigrantów z angielskiej rodziny królewskiej, a wszystko dla zysku.

Jakie przemówienia Meghan Markle i księcia Harry'ego miałyby być sfałszowane?

Wywiady udzielone przez Meghan Markle i księcia Harry'ego wielokrotnie zaskoczyły i potrząsnęły światem. Wielu podawało w wątpliwość, że małżonkowie byli w stanie tak dotkliwie wymierzyć ciosy w brytyjską rodzinę królewską i obnażać wszystkie rodzinne brudy publicznie w telewizji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @mrsmeghanstyle

Dodatkowo ostatnio w Internecie poczęły pojawiać się tajemnicze reklamy, których bohaterami byli Meghan Markle i Prince Harry! Teksty promocyjne zostały wyposażone w wizerunki książęcej pary, a sprawcy przekonywali, iż zrealizowali wywiad z Meghan i księciem Harrym. W tych wywiadach para z brytyjskiej rodziny królewskiej ponoć mówili o swoim innowacyjnym sposobie natychmiastowego dochodu. „Ludzie zarabiają miliony, postępując zgodnie z najnowszymi radami Harry'ego i Meghan”, głoszą nagłówki.

„Meghan i Harry zaszokowali wszystkich w studiu, opowiadając o tym, jak co miesiąc zarabiają 128 000 funtów” – przekonywali autorzy tekstów. Nieskomplikowane dochody miały pochodzić ze sprzedaży kryptowalut, a Meghan i Harry mieli asystować i reklamować tego rodzaju lokaty.

Ale okazało się, że to wszystko brednia! Oszuści posłużyli się wizerunkami pary książęcej i sfałszowali wywiady bez ich wiedzy i zgody. Więc wszystkie wypowiedzi Meghan i Harry'ego chwalące bitcoin są fałszywe, jakkolwiek wywiad z Oprah był autentyczny!

O tym się mówi: Ekskluzywne zakupy Bronisława Komorowskiego. Wydał kilka stów na używki

Zerknij też tutaj: W krótkiej chwili życie 20-letniej studentki zamieniło się w dramat. Diagnoza zdruzgotała rodzinę, która teraz apeluje o pomoc