Były prezydent nabył parę sztuk luksusowych i kosztownych cygar, za które przyszło mu zapłacić bez mała pięćset złotych! "Super Express" zapewnia zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia!

Bronisław Komorowski udał się na zakupy do drogiego sklepu dla miłośników ekskluzywnego palenia tytoniu, choć warunki atmosferyczne nie należały do sprzyjających. Silne podmuchy wiatru zrywały z głów okrycia zimowe, a śnieg zacinał prosto w oczy.

Bronisław Komorowski przyjechał wytworną limuzyną i wysiadłszy z niej pod sklepem z tytoniem i związanymi z nim produktami, udał się do środka w celu wykonania drobnych zakupów za nie takie drobne kwoty.

Zakupy Bronisława Komorowskiego wielu mogą przyprawić o zawrót głowy

Jak się okazało po brawurowej akcji paparazzich przyklejonych do sklepowej witryny, były prezydent kupił parę okazów luksusowych, wyszukanych cygar, jakie według wytwórcy podczas palenia zapewniają "posmak runa leśnego oraz grzybów", oraz są "doskonałe dla palaczy, którzy przyjemności palenia cygar oddają się częściej niż raz dziennie".

Niesamowitą wręcz wiadomością godną powstania szeregu artykułów jest fakt, że to właśnie pani pracująca w sklepie służyła politykowi pomocą w doborze i zakupie produktów, za które zapłacił kilka ładnych "stówek". Następnie, zaskakująco interesującą wiadomością było to, że ekspedientka zapakowała ładnie zakupy polityka, który nie wiadomo, w jakim celu ich dokonał.

Macie jakieś pomysły?

O tym się mówi: Para z 37-letnią różnicą wieku mówi trollom, że „miłość jest miłością”, planując dziecko. Jak to możliwe

Zerknij tutaj: Rząd obniża VAT na żywność. Czy taka decyzja wpłynie na spadek cen podstawowych produktów spożywczych