61-letnia seniorka, która ostatnimi czasy wyszła za mąż za jegomościa młodszego od niej o 37 lat, zdradziła, jakim sposobem planują mieć dziecko przez usługi surogatki, po tym, jak próby poczęcia dziecka w sposób naturalny zawiodły.

TikTokowa para znowu zaskakuje użytkowników platformy

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez I_AM_QURAN (@leolove_3)

Cheryl McGregor z Rzymu w stanie Georgia po raz pierwszy spotkała Koran McCaina w 2012 roku, kiedy obydwoje pracowali w amerykańskiej sieci fast foodów Dairy Queen. W tym czasie Koran miał 15 lat, podczas gdy mama siedmiorga dzieci Cheryl miała 52 lata, a para początkowo nie miała się ku sobie.

Dopiero po ponownym połączeniu w 2020 roku ich związek rozkwitł. Własna babcia Korana jest tylko sześć lat młodsza od Cheryl, która ma 17 własnych wnuków, a różnica wieku wywołała krytykę, gdy zaczęli zamieszczać w sieci filmy o sobie.

Koran powiedział wcześniej: „Nikt nie akceptował, wszyscy myśleli, że żartujemy lub myśleli, że to tylko gry". Jednak pomimo ich przeciwników, para pobrała się we wrześniu tego roku i wkrótce potem zaczęła dyskutować o posiadaniu dziecka.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez I_AM_QURAN (@leolove_3)

Ze względu na wiek Cheryl próby naturalnego poczęcia dziecka zakończyły się niepowodzeniem, więc para zaczęła szukać macierzyństwa zastępczego i adopcji, mówiąc, że „czują, że zasługują na własne dzieci”.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez I_AM_QURAN (@leolove_3)

„Wolimy macierzyństwo zastępcze, jednak widzieliśmy wiele osób uwikłanych w komplikacje prawne daleko po urodzeniu dziecka” – powiedział Koran. „Szukamy miłej surogatki, która zechce podpisać umowę, aby nie mieć nic wspólnego z dzieckiem po jego urodzeniu. „Nie chcemy, aby ludzie próbowali mieć dla nas dziecko dla zysku finansowego, sami nie mamy takich skłonności finansowych. „W przypadku adopcji szukamy dwurasowego dziecka, aby wiedziało, że „ma pół czarnych i pół białych rodziców”, aby czuło się, że jesteśmy jego prawdziwymi rodzicami”.

O tym się mówi: Maffashion szczerze o imieniu dla córeczki. Jej wybór jest równie ciekawy, co imię jej synka. O co chodzi

Zerknij: Z życia wzięte. Wszystkie oszczędności oddała dzieciom, aby mogły kupić własne mieszkanie. Po miesiącu zobaczyła, na co poszły pieniądze