Jak podaje portal "Pomponik", Małgorzata Godlewska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała szczerze, co myśli o osobach publicznych i gwiazdach, które otwarcie sprzeciwiają się szczepieniom. Jej stanowisko niejednego mogło zaskoczyć.

Małgorzata Godlewska odznaczona

Małgorzata Godlewska jest nie tylko celebrytką, ale także profesjonalną pielęgniarką, która pracuje w zawodzie. Zasłynęła występami w budzących sporo kontrowersji filmikach nagrywanych wspólnie z siostrą. Choć jej występy nie wszystkim przypadły do gustu, celebrytka stanęła na wysokości zadania i w dobie epidemii koronawirusa, pracowała z chorymi na Covid-19 pacjentami.

Za swoje zaangażowanie w walkę z epidemią Małgorzata Godlewska została odznaczona nawet przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, odznaką honorową, czym podzieliła się ze swoimi fanami w medich społecznościowych. Od momentu wybuchu pandemii, celebrytka chętnie wypowiadała się na tematy związane z pandemią, w tym również o szczepieniach.

Małgorzata Godlewska szczerze o Edycie Górniak i antyszczepionkowcach

W rozmowie z portalem "Vibez", Małgorzata Godlewska odniosła się do gwiazd takich jak Edyta Górniak, które otwarcie sprzeciwiają się szczepieniom i chętnie dzielą się swoimi teoriami z innymi. Godlewska nie kryje mocji słysząc wypowiedzi osób, które negują istnienie pandemii koronawirusa.

Małgorzata Godlewska choć zapewniła, że bardzo kocha twórczość Edyty Górniak, nie może "przejść obojętnie obok tych "morderstw", których dokonała". Słowo "morderstwo" zostało użyte przez celebrytkę w przenośni, choć jak przyznała siła oddziaływanie social mediów "potrafi dosłownie zabijać".

Godlewska pokusiła się nawet o pewne wyliczenie, jej zdaniem Edyta Górniak swoimi opiniami mogła zaważyć na życiu 115 osób, które nie zdecydowały się przyjąć szczepionki. Dotyczy to każdego celebryty, każdej osoby publicznej, która swój negatywny stosunek do szczepień przenosi na osoby, które jej słuchają. "To nie jest wesołe "pierdololo", to są realne śmierci, w których uczestniczę praktycznie codziennie" - dodała.

Godlewska pokusiła się również o wskazanie, co powinny zrobić władze naszego kraju, aby poprawić skuteczność walki z pandemią. Jej zdaniem potrzebna jest odwaga, jaką mieliśmy okazję zobaczyć w przypadku decyzji australijskich władz, które wydaliły z Australii niezaszczepionego i negującego sens szczepień tenisistę Novaka Djokovića.

Zaskoczyła was opinia Małgorzaty Godlewskiej?

To też może cię zainteresować: Policja zakończyła się śledztwo w sprawie konfliktu w rodzinie Joanny Opozdy. Czy teść Antka Królikowskiego odpowie za swoje czyny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Królowa Letizia wkłada kreację z 1977 roku. W tej sukni chodziła jej teściowa

O tym się mówi: Oszuści wysłali fałszywą wiadomość do policjantki. Takiej reakcji z jej strony nikt się nie spodziewał