Jak przypomina portal "Pomponik", Elżbieta Czabator była jedną z uczestniczek programu "Rolnik szuka żony". Choć nie udało jej się znaleźć w programie miłości, nie traci nadziei, że czeka ją wiele dobrych chwil. Opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

Elżbieta Czabator zdradziła swoje plany na przyszłość

Elżbieta Czabator wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony", mając nadzieję, że uda jej się znaleźć kogoś, z kim będzie mogła iść przez życie. Choć początkowo wydawało się, że jej marzenie o drugiej połówce się spełniło, to niestety wybrany przez nią Marek okazał się być nie tym, kogo szukała.

Co prawda krótko po programie Elżbieta i Marek zamieszkali razem, niestety mężczyzna szybko stracił zainteresowanie rolniczką i zaczęło być bardzo nieprzyjemnie. Jak mówi stare przysłowie, "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło", i tak było w tym przypadku. Zawód miłosny okazał się dla Elżbiety impulsem do zmian.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyznała, że zamierza sprzedać swój dom. Przyznała, że nie jest to dla niej tylko miejsce, w którym mieszkała, ale "długi kawał jej życia". Podjęła też decyzję o tym, że na razie da sobie odpocząć od związków i relacji z mężczyznami. Ma też nowy pomysł na biznes.

Czabator w rozmowie z prowadzącymi "Pytanie na śniadani" przyznała, że chciałaby otworzyć własny butik. Chciałaby się w nim zajmować tworzeniem stylizacji dla kobiet w różnym wieku. Rozważa również znalezienie dla siebie nowego miejsca do życia.

Zaskoczył was pomysł Elżbiety Czabator na nowy biznes? Spodziewaliście się, że zdecyduje się na tak odważny krok, jak sprzedaż domu?

To też może cię zainteresować: Kaja Paschalska wciąż tęskni za serialową mamą. Jak wspomina Agnieszkę Kotulankę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę Harry zecydował się na zaskakujący krok. Czy spotka się z królową Elżbietą II w sądzie

O tym się mówi: Jarosław Kaczyński wspomniał ważną dla siebie osobę. "Pozostawiła po sobie najlepszą pamięć i niemożliwą do zapełnienia pustkę"