Robert Lewandowski to w ostatnim czasie prawdziwa duma naszego kraju. Kiedy tylko pojawia się na boisku, wszyscy Polacy tłumnie gromadzą się na trybunach i przed telewizorami, by kibicować najwybitniejszemu polskiemu piłkarzowi ostatnich lat. Wszystko wskazuje na to, że "Lewy" nie ma zamiaru osiadać na laurach. Sportowiec bije kolejne rekordy, a każdy mecz z jego udziałem kończy się sromotną przegraną przeciwników.

Jak zmieniał się Robert Lewandowski na przestrzeni lat

Robert Lewandowski od wielu lat ciężko pracuje, aby odnosić sukcesy. Jego dzieciństwo sprzyjało rozwojowi sportowemu, dzięki czemu mógł sobie pozwolić na regularne treningi.

Jego kariera sportowa rozwinęła się bardzo szybko, a obecnie stanowi najważniejszą postać zespole Bayern Monachium. Jest również kapitanem polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Gwiazdor futbolu zmienił się nie do poznania

Przed rozpoczęciem przygody z klubem Bayern Monachium w latach 2010 - 2014 Robert Lewandowski grał w innym niemieckim klubie, Borussi Dortmund. Dopiero w sezonie 2014/2015 Robert Lewandowski przeszedł do klubu z Monachium.

Przez lata Robert Lewandowski nie tylko stawał się lepszym sportowcem, ale również niezwykle zmieniał się jego wygląd. Na Twitterze profil Bundesliga przygotował ciekawe zestawienie ze zdjęciami Roberta. Zobaczcie sami!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN