Doda to artystka, która w polskim show-biznesie zaistniała na większą skalę w latach 2000. Obecnie, choć minęło sporo czasu, wciąż jest na topie, a rzesze fanów spragnione są kontaktu ze swoją ulubioną wokalistką.

Z tego powodu Doda postanowiła zorganizować nietypowy konkurs. Zwycięzca będzie mógł zabrać ją na studniówkę lub walentynkową randkę. Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie?

Doda zorganizowała zaskakujący konkurs

Doda, choć ma żelazny charakter, nade wszystko ceni sobie rodzinę oraz fanów. Ci drudzy nie dają o sobie zapomnieć – robią wszystko, by piosenkarka pamiętała o ich obecności.

W ostatnim czasie Doda otrzymała wiele zaproszeń na… studniówki. Z tego powodu postanowiła zorganizować konkurs.

Zasady są banalnie proste. Wystarczy, że fani wokalistki zagłosują na jej singiel „Fake Love” na listach przebojów różnych stacji radiowych i zrobią potwierdzającego screenshota.

Zwycięzca będzie mógł zabrać wokalistkę na studniówkę

Następnie należy wysłać zebrane screeeny na maila podanego przez artystkę. Osoba, która zagłosuje najwięcej razy wygra spotkanie z Dodą.

Artystka podkreśliła, że może się spotkać zarówno z chłopakiem, jak i z dziewczyną. Jeśli zwycięzca ma już studniówkę za sobą, to Doda będzie mogła umówić się w takim wypadku na randkę walentynkową.

Weźmiecie udział?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN