Kilka dni temu zmarła Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska. Aktorka była znana z takich produkcji jak „Czterdziestolatek”, czy „Dom”. Ponadto występowała również na deskach teatrów w Częstochowie, Krakowie i Warszawie.

Nie ma już wśród nas Krystyny Zapasiewicz-Maciejewskiej

Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska urodziła się w 1933 roku w Inowrocławiu. W 1944 roku przyjechała do Warszawy. Ojciec aktorki służył dla Wojska Polskiego i zmarł w trakcie powstania warszawskiego.

Aktorka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Krakowie. Po tym zaczęła pojawiać się na deskach teatru.

W drugiej połowie lat 60. Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska poznała Zbigniewa Zapasiewicza. Szybko pomiędzy nimi narodziło się uczucie i zdecydowali się na ślub.

Aktorkę mogliśmy zobaczyć w serialu „Czterdziestolatek”

Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Często dochodziło pomiędzy nimi do kłótni i finalnie zdecydowali się na rozwód.

Ostatnie lata swojego życia Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska spędziła w swoim mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu. Pod koniec swojego życia czuła się znacznie słabiej, jednak nie potrafiła do końca życia zaakceptować, że „ciało może za nią nie nadążać”.

Krystyna Zapasiewicz-Maciejewska zmarła kilka dni temu w wieku 89. lat.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN