Paula Tumala jest znaną modelką i fotomodelką. Swoją sławę zawdzięcza Cleo i Donatanowi. To właśnie dzięki udziałowi w ich teledyskach otworzyły się przed nią drzwi do dalszej kariery.

Modelka jest naprawdę odważna i często w teledyskach eksponowała swój gigantyczny biust. W 2014 roku wybrała się nawet z Cleo i Donatanem na Konkurs Piosenki Eurowizji.

Urocze zdjęcia Pauli Tumala zrobiły furorę w sieci

Jak się okazuje, duży biust modelki jest efektem licznych operacji plastycznych. Po czasie Paula Tumala żałuje jednak tego kroku i chętnie zmniejszyłaby swoje piersi.

Operacja piersi przerosła jednak modelkę i boi się drugiego zabiegu, dlatego rozmiar jej biustu na razie pozostanie taki sam. Jednak to nie koniec, po powiększeniu piersi oberwał również kręgosłup Pauli i od kilku lat jest on w opłakanym stanie.

Znana modelka świętuje urodziny córeczek

Prywatnie Paula Tumala jest szczęśliwą mamą 2-letnich bliźniaczek – Nadii i Anastazji. W ostatnim czasie dziewczynki świętowały swoje urodziny.

A tej okazji Paula Tumala z pomocą pracowników żłobka zorganizowała małą imprezę dla solenizantek. Nie zabrakło tortu, słodkich smakołyków i grupy przyjaciół.

Paula Tumala. Źródło: instagram.com
Paula Tumala. Źródło: instagram.com
Paula Tumala. Źródło: instagram.com

Paula Tumala. Źródło: instagram.com
Paula Tumala. Źródło: instagram.com
Paula Tumala. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN