Edyta oraz Cezary Pazurowie to jedna z par, które zyskały sympatię Polaków. Poznali się całkowicie przypadkowo, w pociągu, a w tym roku będą obchodzić już dwunastą rocznicę ślubu.

Choć dzieli ich spora różnica wieku (Edyta jest młodsza o 26 lat), to nie stanęła ona na przeszkodzie ich relacji. Para dogaduje się wyśmienicie i doczekała się nawet trójki dzieci – Amelii, Antoniego i Rity.

Ogromna zmiana w wyglądzie Edyty Pazury

Edyta i Cezary Pazurowie zdecydowanie lubią otaczać się pięknymi widokami oraz przedmiotami. Widać to m.in. po zdjęciach ich domu, które publikują na Instagramie.

Choć wnętrza i ogród wzbudzają zachwyt i widać, że nie oszczędzano na ich urządzeniu, odnosi się wrażenie, że przepych nie przebija z każdej strony i wszystko zostało wybrane ze smakiem. W dużej mierze to Edyta Pazura odpowiada za urządzenie ich domu.

Internauci są zachwyceni nową fryzurą kobiety

Edyta Pazura nie tylko dodaje zdjęcie pięknych wnętrz. W ostatnim czasie żona znanego aktora opublikowała piękne zdjęcie z sesji.

Obserwatorzy Edyty Pazury nie tylko zwrócili uwagę na zgrabną sylwetkę kobiety, ale również na nową fryzurę. Edyta zdecydowała się na przedłużenie włosów. Trzeba przyznać, że pięknie wygląda w nowej odsłonie. Jak wam się podoba?

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN