Megan Fox i Brian Austin Green w czerwcu 2010 roku wzięli potajemny ślub. Na uroczystości pojawili się jedynie najbliżsi. Na początku wszystkim wydawało się, że aktorzy tworzą zgraną parę.

Nic bardziej mylnego, już w 2015 roku Megan Fox złożyła papiery rozwodowe i wtedy też para ogłosiła separację. Choć w 2019 roku para ponownie się zeszła, finalnie ich miłość nie przetrwała.

16 kwietnia 2020 Megan i Brian ponownie ogłosili separację. W tym samym roku Fox poznała swojego obecnego partnera rapera Machine Gun Kelly.

Paparazzi przyłapali Briana Austina Greena na spacerze z synami

Megan Fox i Brian Austin Green mają trzech synów: 7-letniego Bodhi, 9-letniego Noah oraz 5-letniego Journey. Po rozstaniu para na zmianę zajmuje się trójką dzieci.

Na szczęście chłopcy mogą liczyć zarówno na miłość matki, jak i ojca. W ostatnim czasie Megan Fox przeżyła romantyczne chwile ze swoim partnerem.

Co w tym czasie robiła była żona aktora Megan Fox?

Cztery lata młodszy Machine Gun Kelly oświadczył się pięknej aktorce. Pierścionek zaręczynowy był zaprojektowany właśnie przez samego rapera.

Podczas gdy Megan Fox spędzała romantyczny dzień z nowym ukochanym, jej były mąż zajmował się synami. Pomimo rozstania Megan i Brian potrafią się dogadać i znaleźć kompromis w każdej sytuacji.

Brian Austin Green z synami. Źródło: pudelek.pl
Brian Austin Green z synami. Źródło: pudelek.pl
Brian Austin Green z synami. Źródło: pudelek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN