Michał Wiśniewski ma za sobą cztery małżeństwa. Obecnie gwiazdor związany jest ze swoją piątą żoną Polą. Para pobrała się w 2020 roku. Wieść o jego kolejnym ślubie hucznie odbiła się w mediach. Nie wszyscy byli jednak zaskoczeni. Znając naturę muzyka spodziewali się, że po związku z Dominiką Tajner, Michał zapragnie po raz kolejny czuć się kochany.

Na świecie pojawił się już ich wspólny syn Falco Amadeus. Okazuje się, że para planuje kolejne dziecko. Zarówno Pola jak i Michał mają już dzieci z poprzednich związków. Mały Falco ma jeszcze czworo rodzeństwa ze strony mamy oraz czworo ze strony taty. Razem jest ich dziewięcioro. Do okrągłej liczby brakuje jeszcze tylko jednego i nad tym państwo Wiśniewscy zamierzają pracować.

Pola Wiśniewska odpowiedziała na zaczepki internautów

Piąta żona Michała Wiśniewskiego to prawdziwa skromniacha. Pola nie ma żadnego parcia na szkło. Co ciekawe poproszona o wywiad odmówiła. Jak się okazuje małżonka muzyka woli życie w cieniu męża z dala od błysku fleszy.

Pola Wiśniewska jednak dość często udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 17 tysięcy internautów.

W ostatnim czasie żona znanego wokalisty odpowiadała na InstaStories na pytania fanów. Jeden z nich zapytał ją jak się czuje z faktem, że jest już piątą żoną Michała Wiśniewskiego.

Pola swoją szczerą odpowiedzią zamknęła usta wszystkim hejterom. Jej zdaniem każdy człowiek ma za sobą pewną historię i nie przejmuje się tym, że Michał miał wcześniej cztery żony.

Jedni mają 4 żony, a inni 15 nieformalnych związków

- dodała Pola Wiśniewska.

Wiśniewscy. Źródło: instagram.com
Wiśniewscy. Źródło: instagram.com
Wiśniewscy. Źródło: instagram.com

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN