Na piosenkach Majki Jeżowskiej wychowywały się całe pokolenia. Mimo upływu lat, artystka nadal nie traci na popularności. Fani Majki Jeżowskiej do dziś bardzo chętnie chodzą na jej koncerty. Tegoroczny występ Majki Jeżowskiej na festiwalu Pol’And’Rock w Kostrzynie nad Odrą zgromadził prawie 100 tysięcy osób!

Teraz 61-letnia artystka ma ogromne powody do radości. Rodzinka Majki Jeżowskiej się powiększyła, a artystka po raz pierwszy została babcią.

Maja Jeżowska ma ogromne powody do świętowania

Majka Jeżowska ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwsze z nich trwało zaledwie rok i przyniosło piosenkarce ukochanego syna. Jednak mąż był dużo starszy od wokalistki i dzieliło ich spojrzenie na życie. Miarka się przebrała, gdy w trakcie kłótni uderzył Majkę Jeżowską.

Drugie małżeństwo popularnej piosenkarki zostało zawarte z obcokrajowcem. Majka Jeżowska nie chciała jednak zbyt długo żyć poza Polską, nie mogła się bowiem spełniać zawodowo. Pewnego dnia spakowała siebie oraz syna i wróciła do kraju.

Mimo problemów na polu sercowym, 61-latka jednak nigdy nie straciła wiary w miłość. W tej chwili cieszy się szczęściem syna i synowej, do której zapałała prawdziwą matczyną miłością.

Co się wydarzyło w prywatnym życiu wokalistki?

Wybranką Wojciecha jest urocza projektantka Sophie Kula. Para w ostatnim czasie po raz pierwszy została rodzicami.

Tym samym Maja Jeżowska została babcią. Wokalistka bardzo się cieszy z tego faktu.

Opublikowała nawet w mediach społecznościowych zdjęcie uroczej wnuczki - Róży. Z okazji narodzin dziewczynki Maja Jeżowska zorganizowała nawet małą imprezę dla najbliższych.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN