Jak przypomina portal "Pomponik", ostatnio o rodzinie Joanny Opozdy znów zrobiło się głośno, za sprawą wydarzeń, jakie rozegrały się w miniony weekend. Ojciec młodej aktorki miał się zabarykadować w domu i strzelać w kierunku swojej żony i zięcia. Stres nie służy przeszłej mamie, która trafiła do szpitala z powodu skurczy i napadów paniki. Antek Królikowski stara się być dla żony oparciem w tych wyjątkowo trudnych chwilach.

Joanna Opozda wydała oświadczenie

Zamieszanie wokół rodziny Joanny Opozdy negatywnie odbija się zarówno na stanie psychicznym przyszłej mamy, ale także na jej zdrowiu fizycznym. W oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych aktorka podkreśliła, że nie może spokojnie cieszyć się ciążą, a cała sytuacja sprawia, że jest "rozwalona psychicznie i fizycznie".

Silny stres sprawił, że Joanna Opozda we wtorek trafiła do szpitala. Wszystko przez silne bóle i skurcze. Przyznała również, że doznała ataku paniki, w trakcie którego nie była w stanie złapać tchu. Odnisła się także w sposób bezpośredni do nagrań, jakie pojawiły się na profilu jej męża Antka Królikowskiego.

Podkreśliła, że jej mąż zdecydował się upublicznić nagrania, bo policja niewystarczająco przykłada się do sprawy, ograniczając się wyłącznie do "sporządzenia notatki". Tymczasem Opozda i jej bliscy "żyją w ciągłym strachu i napięciu".

Niezależnie od tego, co się dzieje, Antek Królikowski stara się być dla swojej ukochanej oparciem. Po tym, jak Joanna Opozda opublikowała swoje oświadczenie, jej mąż zamieścił w siec ich wspólne zdjęcie, dodając do niego komentarz "#Ilovemywife z emotikonami serca i króliczka.

Joannie Opozdzie życzymy dużo spokoju i zdrowia.

To też może cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska wróciła do pełnych grozy wspomnień. Była wtedy w ciąży. "Przestałam czuć ruchy dziecka"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Para znanych artystów rozstała się po 16 latach związku. Co się stało z Jasonem Momoa i Lisą Bonet

O tym się mówi: Rodzice mogą skorzystać z nowego świadczenia w kwocie 400 złotych. Zostało już niewiele czasu. Co trzeba zrobić, aby otrzymać wsparcie