Jak przypomina portal "O2", Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Przez lata pracy zaskarbiła sobie spore grono wielbicieli. Wiele osób nie miało jednak pojęcia, że rodzice podróżniczki nadali jej inne imię niż to, pod jakim ją znamy. Jak ono brzmi?

Martyna Wojciechowska ma na swoim koncie wiele sukcesów

Martyna Wojciechowska choć zasłynęła jako prezenterka, dziennikarka i podróżniczka, z wykształcenia jest ekonomistką. Studiowała zarządzanie i marketing, specjalizując się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jej przygoda z telewizją zaczęła się w programie "Automaniak" emitowanym na antenie TVN Turbo. Prowdziła również "Big Brothera", czy "Studio Złote Tarasy". W 2007 roku została naczelną "National Geographic Polska" oraz wydania poświęconego podróżom.

Od 2009 roku prowadzi uwielbiany przez widzów program "Kobieta na krańcu świata". Na jej koncie znajduje się wiele sukcesów i nagród. Niestety nie zawsze szczęście w życiu zawodowym idzie w parze z powodzeniem w życiu prywatnym.

Choć wydawało się, że Martyna Wojciechowska znalazła szczęście u boku Przemysława Kossakowskiego, ich związek rozpadł się niespodziewanie, zaledwie po kilku miesiącach po ślubie.

Tak naprawdę nazywała się Martyna Wojciechowska

Martynę Wojciechowska zna chyba każdy. Jednak niewiele osób wie, że rodzice podróżniczki nadali jej zupełnie inne imię. Okazuje się, że Wojciechowscy wybrali dla swojej córki imię Marta. Podróżniczka w wywiadach zdradziła, że od dziecka nazywano ją Marytną i tak już zostało.

Jednak na ofiacjalną zmianę imienia, dziennikarka zdecydowała się całkiem niedawno, bo mając 45 lat. Po sformalizowaniu tego faktu, Martyna Wojciechowska przyanała, że odczuła po tym ogromną ulgę.

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Antoni Królikowski przeżył chwile grozy w domu swojej żony. Przerażające sceny z udziałem taty aktorki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkie rozstanie zwycięzców programu „40 kontra 20”. Fani Kingi i Roberta są zaskoczeni medialną aferą

O tym się mówi: Filmowej Teresce wróżono międzynarodową karierę aktorską. Co poszło nie tak w życiu Aleksandry Gietner