Księżna Cambridge jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Obowiązki żony następcy trenu i osoby publicznej łączy z wychowaniem trójki małych dzieci. Jednocześnie uchodzi za ikonę stylu. Kate Middleton obchodzi dziś 40. urodziny!

Kate Middleton obchodzi dzisiaj 40. Urodziny

Kate Middleton urodziła się 9 stycznia 1982 roku. Podobno jej największym marzeniem z dzieciństwa było, aby zostać księżniczką. Nic jednak nie zapowiadało, że dziewczynce uda się zmienić swój status społeczny w tak niepowtarzalny sposób.

Wychowywała się w bliźniaku Reading, jako najstrarsza z dzieci Carole i Michaela Middletonów, pracowników linii lotnicznych British Airways. Daleko było jej więc do zamku królewskiego.

Jej rodzice kilka lat po narodzinach Kate zajęli się prowadzeniem rodzinnego biznesu Patry Pieces z gadżetami na imprezy okolicznościowe i tematyczne. To właśnie dzięki niemu stali się multimilionerami, dzięki czemu ich dzieci mogły liczyć na dobre wykształcenie.

To właśnie na prestiżowej uczelni University of St Andrews w szkockim Fife, Kate poznała księcia Williama.

W sieci pojawiły się nieznane dotąd fakty z życia księżnej

Jest jednak wiele faktów, których nikt nie wie o księżnej Kate. Przede wszystkim nie są znane polityczne poglądy żony księcia Williama. Z racji tego, że jest ona członkinią rodziny królewskiej, nie może wypowiadać się w takich kwestiach.

Księżna Kate ma nad uchem bliznę, która jest wynikiem ciężkiej operacji głowy. Kate przeszła operację w dzieciństwie, jednak do dziś nie wiadomo, co było przyczyną zabiegu.

Żona księcia Williama jest z wykształcenia historykiem sztuki. W wolnym czasie księżna Kate kocha fotografować. Wcześniej pomagała rodzicom w firmie Party Pieces, gdzie między innymi robiła zdjęcia produktów.

Ponadto księżna Kate i książę William nie podpisali intercyzy. Gdyby żona księcia Williama to zrobiła, to w przypadku rozwodu zostałaby z niczym – nawet bez dzieci.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN