Niezależnie od tego, jak ogromna różnica wieku występuje między mającymi się ku sobie osobami, w świecie show-biznesu ten fakt dosyć mocno się rozmywa, co dosyć mocno widoczne jest w świecie artystów, jak muzycy, aktorzy czy tancerze.

Jak traktuje związek z młodszą kobietą i jak sobie radzi jako tato w wieku senioralnym

Karol Strasburger na żonę młodszą od siebie o 37 lat. Małgorzata urodziła mu córeczkę, robiąc z Karola Strasburgera 74 letniego ojca.

Obydwa te fakty wzbudziły mocne kontrowersje w oczach opinii publicznej, w medialnych doniesieniach można było słyszeć słowa krytyki i zwątpienia w szczerość uczucia Małgorzaty, co Karol Strasburger ostro komentował.

Jak się okazuje, temat aktora powraca od czasu do czasu przy różnych okazjach, a najnowszą z nich jest rola, w jaką Karol Strasburger wcielił się w najnowszej kontynuacji hitu "Kogel-mogel". Jak donoszą media, będziemy mogli obejrzeć aktora na ślubnym kobiercu.

Zapytany o związek z dużo młodszą od siebie kobietą i późne ojcostwo, artysta nie pozostawił złudzeń - Nie zdobywałem Małgosi na siłę. Nie traktuję tego, że młodsza ode mnie dziewczyna to jest jakiś zbawienie, ja to traktuje bardzo partnersko. (...) Ja nie znałem swoich reakcji na bezsenne noce, na mleczko, karmienia, na zawołanie o pieluchy i tym podobne atrakcje. Wydawało mi się, że będę reagował średnio dobrze, ale jak ma się swoje dziecko, to te rzeczy przestają mieć znaczenie - przyznał szczęśliwy aktor.

O tym się mówi: Ewa Krawczyk zdradziła, dlaczego nie miała z Krzysztofem Krawczykiem dzieci. Przeszła trudne chwile

Zerknij: Eksperci nie mają dla Polaków dobrych wiadomości. Polską osiągnęła jeden z najgorszych wyników na świecie. O co dokładnie chodzi