Znany polski aktor, bardzo lubiany odtwórca wielu ról filmowych, teatralnych i serialowych Cezary Żak i jego żona Katarzyna Żak są jednym z niewielu małżeństw funkcjonujących w show-biznesie, które wytrwało 36 lat razem. Takiego stażu wiele par w polskim show-biznesie może jedynie pozazdrościć.

Cezary Żak szczerze o swojej relacji z żoną. "Mojej mamie było przykro"

Aktor najbardziej kojarzony jest z serialu "Miodowe lata", którego produkcja w pewnym momencie umieściła jego żonę Katarzynę Żak w jednej z głównych ról – Aliny Krawczyk. Aktor jako Karol Krawczyk świetnie odnalazł się w serialu wcielając się w postać dobrodusznego, ale bardzo naiwnego kierowcy tramwaju.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jacek Bauch (@jacek_bauch)

Aktualnie widzowie mogą go podziwiać w podwójnej roli w serialu "Ranczo". Całkiem niedawno jego małżonka Katarzyna Żak zdradziła podczas wywiadu udzielonego jednemu z magazynów, że miała w pewnym momencie chwilę zwątpienia i pakując walizki zamierzała się wyprowadzić i rozwieść z mężem. Jak później przyznał, bardzo żałował swojego zachowania, gdyż nie uczestniczył w zajmowaniu się domem, ani rodziną.

Podczas audycji prowadzonej przez Szymona Majewskiego Cezary Żak opowiedział o swoim związku i krążących po sieci plotkach na temat ich rozwodu. Wyjawił, że jego żona Katarzyna trzyma pieczę nad jego bezczelnym zachowaniem w stosunku do gości, a jego mama wciąż u fryzjera czyta w kolorowej prasie na temat ich rozwodu.

Podsumowując spotkanie z Szymonem Majewskim Cezary Żak stwierdził, że czasem jeszcze zdarza się im dementować plotki.

O tym się mówi: Justyna Żyła pochwaliła się swoim domem. Wnętrza przyprawiają o zawrót głowy

Zerknij: Marta Manowska zakochana. Program "Rolnik szuka żony" przyniósł jej szczęście