Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Aktualnie Anna Mucha sprawdza również swoje możliwości w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance".

Anna Mucha zachwyciła internautów sylwestrową kreacją

Anna Mucha to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu. Chociaż zasłynęła głównie jako aktorka, to szybko zyskała miano prawdziwej celebrytki. Tysiące wiernych fanów sumiennie śledzą jej poczynania, którymi gwiazda chętnie dzieli się w mediach społecznościowych.

W ostatnim czasie Anna Mucha zszokowała fanów najnowszym zdjęciem umieszczonym na swoim Instagramie. Aktorka pokazała się na nim w srebrnej sylwestrowej kreacji i wysokich klapkach.

Jak wyglądała aktorka Anna Mucha w kreacji?

Kreacja miała naprawdę odważny dekolt i mnóstwo marszczeń. Nie wszystkim internautom spodobała się jednak sukienka Anny Muchy. Co myślicie o jej stroju srebrnym?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN