Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych polskich aktorek, które na swoim koncie aktorskim mają jedną z największych kolekcji niezwykłych kreacji zarówno teatralnych, filmowych, jak i serialowych.

Raczej nie ma w naszym kraju osoby, która nie kojarzyła by co najmniej dwóch postaci, w które wcieliła się 50-letnia obecnie Małgorzata Kożuchowska.

Sukces zawdzięcza modlitwie?

Nie ulega wątpliwości, że poza ogromnym talentem aktorskim i komediowym, Małgorzata Kożuchowska w cudowny sposób wygląda niemal tak samo, jak wówczas, gdy wcieliła się w postać Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Wielu zapewne stwierdziło by, że z powodzeniem mogłaby zagrać Hankę nawet dzisiaj.

Jak się okazuje, Małgorzata Kożuchowska ma 41-letniego męża Bartłomieja Wróblewskiego, z którym według medialnych doniesień tworzyć ma niesamowicie zgrane małżeństwo, które trwa 13 lat.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Avanti24.pl (@avanti24.pl)

Pojawiła się jednak w mediach niepokojąca informacja, że w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej bywają trudne chwile, o których wspomniała sama aktorka. Okazuje się, że gdy w jej związek z Bartłomiejem wkradnie się gorsza chwila, modlitwa do Pana Boga okazuje się być niezwykle pomocna - Bo to nie opiera się tylko na nas, ludziach, i na tym, że my się też zmieniamy, jesteśmy słabi, mamy wady, gorsze momenty, jesteśmy niedoskonali, nie – ten związek zawierany w kościele jest pobłogosławiony przez Boga. Ale też kiedy są cięższe chwile, mam się do kogo zwrócić: Boże, ślubowałam, ale weź teraz zerknij na nas, bo widzisz, że nie jest najlepiej, wyciągnij rękę i pomóż.

Aktorka wyznała także, że jej zdaniem tajemnicą udanego małżeństwa jest robienie jak największej ilości rzeczy razem, aby dzieci mogły cieszyć się szczęśliwym domem. To sprawia, że są także szczęśliwe.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Fani Barbary Kurdej-Szatan mocno zaniepokojeni. Czy aktorka zniknie z reklam znanej sieci komórkowej

Zerknij: Katarzyna Tusk opublikowała zdjęcie z córką. Pewien szczegół bardzo nie spodobał się internautom. O co chodzi