Nie ulega wątpliwości, że młodziutka modelka Patrycja Tuchlińska pokazuje w mediach społecznościowych, że prowadzone przez nią aktualnie życie nie ma nic wspólnego z tym zwyczajnym, znanymi na co dzień przysłowiowemu zwykłemu zjadaczowi chleba.

Pochwaliła się świątecznym zdjęciem rodzinnym na swoim InstaStories

Jej publikacje na social mediach ukazują niezwykle luksusowe i zamożne życie, pełne podróży w niezwykłe miejsca, a także niezwykle drugich przedmiotów i rozrywek.

Media aktualnie obiegła informacja, że modelka pochwaliła się fotografią, na której widać jej dziecko, które ma ze swoim ukochanym miliarderem Józefem Wojciechowskim.

Jak pamiętamy z poprzednich medialnych doniesień, Patrycja głównie publikuje na mediach społecznościowych wyłącznie siebie i rzadko dzieli się fotografiami rodzinnymi.

I może właśnie dlatego zdjęcie, na którym widać ją z ukochanym Józefem i ich maleńkim synkiem wywołało taką sensację pośród zainteresowanych nimi osób.

źródło: Instagram/Patrycja Tuchlińska

Jak widać, modelka niemal natychmiast powróciła do formy wymaganej w jej zawodzie po ciąży. Przeglądając jej profil raczej możemy mieć problem ze znalezieniem prawdziwie ciążowej atmosfery, z brzuszkiem, dziecięcymi akcesoriami i widocznymi zmianami w wyglądzie młodej żony miliardera.

O tym się mówi: Eskalacja konfliktu między Magdą Narożną, a Dawidem Narożnym. Piosenkarka odniosła się do publikacji byłego męża

Zerknij: Prezydent Andrzej Duda przyznał, że żona nie zgadza się z nim, w bardzo ważnej kwestii. Czego dotyczy spór pary prezydenckiej