Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Za pośrednictwem kanału na YouTube dzieli się swoimi wizjami i przepowiedniami. Rok temu jasnowidz z Człuchowa zapowiadał, czego możemy się spodziewać 2021 roku. Jedna z jego przepowieni spełnia się na naszych oczach. Poznajcie szczegóły!

Spełnia się przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Pod koniec 2020 roku, Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi obserwatorami przewidywaniami na kolejny rok. Okazuje się, że trafnie przewidział on kryzys na granicy Polski i jednego z jej sąsiadów. Zaznaczyć przy tym należy, że w jego przewidywaniach pojawiał się nieco inny kierunek. Jackowski mówił bowiem o "niezrozumiałej sytuacji dziejącej się w Polsce , może jeszcze gdzieś w kierunku południa: Słowacja, Czechy".

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Magazyn Viva!
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Magazyn Viva!
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Magazyn Viva!

Krzysztof Jackowski podkreślił, że z całą sytuacją będzie związany "bardzo duży pośpiech". W swojej przepowiedni widział wiele punktów, do których idą masy ludzi. Jego zdaniem nie chodziło o szpitale.

Jackowski zapowiadał, że razem z pośpiechem nastąpi "przestraszenie". Miało to wydarzyć się, żeby "wzmóc większą dyscyplinę". Jego zdaniem miało dojść do ograniczenia wyboru i "czerwonej granicy", która miała zostać "określona".

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Marcin Najman Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Marcin Najman Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Marcin Najman Official

Wielu zwolenników jasnowidza z Człuchowa jest przekonana, że przewidział on trafnie kryzys na granicy polsko-białoruskiej i wprowadzenie na obszarze przygranicznym stanu wyjątkowego, który de facto został utrzymany, choć w postaci ustawowej możliwości utrzymania zakazu wstępu na te tereny.

Wy też dostrzegacie w tych zapowiedziach wydarzenia, jakie rozegrały się na naszej wschodniej granicy?

To też może cię zainteresować: Radosne wieści płyną od uczestników 8 edycji programu "Rolnik szuka żony". Czego dowiedziała się Marta Manowska odwiedzając dwie pary

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zbliża się czas kolędowych wizyt duszpasterskich. Ile pieniędzy duchowni otrzymują w kopertach

O tym się mówi: Ivan Komarenko zabrał głos w sprawie nagłego odejścia Żory Korolyova. Padły ostre słowa