Pewne zapachy przysiągają przedstawicieli płci przeciwnej, a zapachy w domu stały się magnesami na szczęście, sukces i dobrobyt.

Co powinno pachnieć w Twoim domu, aby pieniądze płynęły, a jego mieszkańcy byli szczęśliwi i zdrowi?

Mięta

Mięta pieprzowa działa uspokajająco i antystresowo. Od czasów starożytnych mięta przyciągała bogactwo.

Aby wzmocnić efekt zapachu mięty w Twoim domu, użyj olejku eterycznego. Można go umieścić w kilku miejscach w całym domu.

Mięta pieprzowa ma pozytywny wpływ na przepływy finansowe, a picie herbaty miętowej może pomóc uspokoić nerwy.

Drzewo sandałowe

Zapach drzewa sandałowego był używany do różnych celów od czasów starożytnych. To zapach zmysłowości i dobrego samopoczucia.

W Indiach zapach drzewa sandałowego uważany jest za święty, chroni przed złem i wspomaga duchowe oświecenie.

Drzewo sandałowe pomaga pozbyć się silnego zmęczenia i eliminuje trudności finansowe. Jeśli masz ciągłe problemy z pieniędzmi, w domu trzymaj lekkie kadzidełka z drzewa sandałowego.

Laur

Laur był stosowany w medycynie ludowej - w leczeniu bólu mięśni, chorób wirusowych i dolegliwości żołądkowych.

Laur ma jednak inne dobroczynne właściwości – pobudza mózg. Jasny zapach lauru w domu pomoże generować nowe pomysły, lepiej się uczyć, a tym samym przyczynić się do sukcesu.

Pomarańczowy

Zapach pomarańczy uważany jest za zapach radości. Wpływa korzystnie na układ nerwowy, poprawia nastrój i pomaga w koncentracji.

Według ezoteryków zapach pomarańczy przyciąga do domu szczęście finansowe i rzuca optymizmem. Pomarańcza ma również właściwości antystresowe, dzięki czemu nie zatracisz się w różnych trudnościach.

Gałka muszkatołowa

Ten zapach symbolizuje euforię. Normalizuje ciśnienie i krążenie krwi, poprawia nastrój, odpędza strach i zwątpienie.

Może być stosowany w domu jako olejek eteryczny lub w formie kadzidełka. Ten zapach pomoże Ci rozwiązać Twój problem finansowy i osiągnąć sukces w pracy.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN