Każdej grupie zodiakalnej patronuje jeden z czterech elementów, które są odpowiednie tylko dla niektórych kolorów. Kolor ma pewną energię i może pozytywnie wpływać na samopoczucie ludzi. Musisz wiedzieć, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni.

Bliźnięta, Waga i Wodnik - Powietrze

Przedstawiciele tych znaków należą do żywiołu Powietrza. W tych ludziach inteligencja i charyzma są doskonale połączone. Zwykła szara rutyna nie jest dla nich. Gdy tylko pojawi się jakaś nudna stałość, natychmiast czują, że przegrali. Ci ludzie zawsze idą tylko do przodu, w poszukiwaniu nowej wiedzy i emocji.

Kombinacje szarości i czerni odniosą sukces w przypadku tych znaków. Pierwsza barwa uosabia wszechstronność i spokój, aby zrekompensować nadmiernie aktywną pozycję życiową. Drugi to kolor mądrości. Powietrzne znaki zodiaku potrzebują tego wszystkiego, ponieważ czasami nie mogą poprawnie ocenić swoich możliwości.

Finanse tej trójcy można przyciągnąć kolorem niebieskim i fioletowym. Co więcej, ta ostatnia barwa jest niezbędna dla tych, którzy są stale zaangażowani w pracę umysłową.

Rak, Skorpion i Ryby - Woda

Rządzone przez żywioł Wody - Raki, Skorpiony i Ryby pokonują trudności łatwiej niż wszyscy inni. Podopieczni tych konstelacji zawsze działają zgodnie ze swoim nastrojem. Jeśli go nie mają, wystarczy dać im czas. W takiej chwili nie powinieneś nawet próbować nakłaniać tej osoby do żadnego biznesu.

Przedstawiciele żywiołu Wody to niezwykłe osobowości, po części racjonalne, ale nie pozbawione fantacji. Skorpiony, Ryby i Raki potrzebują tymczasowej izolacji, gdy są w złym nastroju. Niektóre kolory pomogą poradzić sobie z takimi okresami.

W przypadku tych znaków kolory żółty i zielony są bardzo trafne. Zielony pomaga w depresji, a żółty poprawia nastrój i stymuluje ludzi do otwartości i życzliwości. Pieniądze mogą przyciągać barwy czerwone i pomarańczowe.

Baran, Lew i Strzelec - Ogień

Ludzie ognia to bardzo namiętne, niezależne i impulsywne osoby. Osoby urodzone pod tymi znakami zodiaku zawsze idą naprzód, ale czasami mają problemy z osobistą motywacją. Często przerastają w nich uczucia radości, smutku czy nienawiści.

Kolory szczęścia dla tych znaków zodiaku to czerwony, biały i czarny. Pomogą zachować spokój i czystość umysłu, bez utraty emocjonalnej radości.

Odcienie pomarańczowe i fioletowe mogą pomóc w kwestiach finansowych. Ludzie Ognia wiedzą, jak być przyjaciółmi, ale w swojej pracy muszą polegać na swoim twórczym talencie.

Byk, Panna i Koziorożec - Ziemia

Komfort i przytulność są tym, czego najbardziej potrzebują znaki urodzone pod żywiołem Ziemii. Tylko w takich warunkach mogą być uniwersalne pod względem własnych możliwości. Ale mimo to, nawet w zaciszu, nie powinni przeceniać siebie i próbować przeskakiwać nad ich głowami. Te znaki zodiaku muszą nieustannie uczyć się i szukać siebie, zachować spokój i nie poddawać się emocjom.

Kolory niebieski, zielony i żółty pomogą przyciągnąć szczęście. Zielony uspokaja system nerwowy, żółty chroni przed niepokojem, a niebieski pomoże zregenerować siły po pracy.

Na szczęście, na sprawy finansowe mogą mieć wpływ odcienie niebieskiego i czarnego. Czasami te znaki zodiaku powinny wnieść czerwień do ich życia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN