Andrzej nie ukrywał, że wstydził się swojej matki. Miał 17 lat, nastolatek. A ona miała już 60 lat, byłaby już dla niego jak babcia.

Stało się to w dzieciństwie, kiedy mama przyjechała po niego do przedszkola, wszyscy myśleli, że to jego babcia. Ale potem przyzwyczaili się do tego. Ale on nie mógł. A im bardziej dorastał, tym bardziej irytowało go, że jego matka jest już stara.

Już w okresie dojrzewania zaczął kłócić się z matką prawie codziennie. Nieustannie próbował ją prowokować i mocniej ukłuć. Cóż, nie prosiła o urodzenie go w tym wieku, nawet bez męża.

Wracając rano do domu, Andrzej chciał tylko zabrać potrzebne rzeczy z domu i znów spędzić czas z przyjaciółmi. Mamy nie było w mieszkaniu, prawdopodobnie poszła do sklepu.

Nagle słychać pukanie do drzwi. Andrzej otwiera drzwi, a tam sąsiad i od razu na niego z pięściami. Nazwał go niewdzięcznym szczeniakiem i powiedział, że jego matka jest teraz w szpitalu w ciężkim stanie. I to jego wina. Ale uratowano jej życie.

Sąsiad opowiadał, ile lat temu mama nastolatka znalazła na ulicy Andrzeja. Miał 2 lata, błąkał się po ulicach w podartych ubraniach i kompletnie brudny. Nie przeszła obok, ale wzięła go do siebie.

W domu zadzwoniła na policję, ale rodziców chłopca nigdy nie znaleziono. I postanowiła go adoptować. Ile musiała wtedy przejść. Napisali opis wszystkich zajść, aby chłopiec został jej wydany.

A teraz wziął i doprowadził tę po prostu świętą kobietę do ataku serca.

Sąsiad chciał go kopnąć w twarz, ale zrezygnował i odszedł.

Gdy tylko drzwi się za nim zamknęły, Andrzej usiadł na stołku i wybuchnął płaczem. Co z niego za idiota. Po prostu wziął i obraził najdroższą osobę, która uratowała mu życie. Ale nadal może to naprawić, nie jest za późno.

Wleciał do szpitala z kulą w gardle i ze łzami w oczach poprosił pielęgniarkę, aby wpuściła go do matki.

Kobieta na szpitalnym łóżku nie była zdziwiona, była bardzo szczęśliwa i przytuliła syna. Poprosił ją o przebaczenie i uświadomił sobie najważniejsze: nie ma znaczenia, ile lat ma twoja matka, najważniejsze jest to, że ona jest i że żyje.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN