Miał to być najszczęśliwszy dzień w jej życiu, ale był to początek końca 6-letniego związku. I każdy powinien był to obejrzeć.

Kasia myślała, że ​​jej narzeczony Alex jest jej jedynym, ale w noc przed ślubem otrzymała wiadomość, która zmieniła wszystko. Podczas wieczoru panieńskiego wysłano jej serię zrzutów ekranu z nieznanego numeru z prostym dopiskiem: „Nie wyszłabym za niego. A Ty?". Zrzuty ekranu pokazywały korespondencję Alexa z inną kobietą, w tym ich selfie. Ten romans trwał nie tyko w pierwszych miesiącach ich związku, ale do ostatnich dni przed ślubem.

Kasia nie wiedziała, co zrobić. Jej bliscy przyjaciele kazali jej odwołać ślub, ale była zbyt zszokowana, by podjąć decyzję. „Jak mogę to odwołać, jeśli wszyscy już się tu celowo zjawili i za wszystko zapłacono?”

Panna młoda zdecydowała, że ​​ślub powinien się odbyć, ale z drobnymi zmianami.

„Podeszłam do ołtarza z ciężarem w duszy, suknia moich marzeń była tylko kostiumem. Kiedy zobaczył moją twarz, zdał sobie sprawę, że to nie była szczęśliwa kobieta, ale nie miał pojęcia, co go czekało".

„Dzisiaj nie będzie ślubu” – oznajmiła Kasai. „Okazało się, że Alex nie jest tym, za jakiego go miałam”. Potem wyjęła telefon schowany za bukietem i zaczęła czytać:

"W ten weekend. Ty i ja. Wszystko gotowe, będzie gorąco.”

„Twoje ciało jest niesamowite. I wiesz, jak z niego korzystać. Chciałbym, żeby moja dziewczyna mogła zrobić przynajmniej połowę tego."

"Bardzo za tobą tęsknię. Nie mogę przestać myśleć o seksie z tobą. Nigdy czegoś takiego nie miałem.”

Odważna już nie panna młoda spojrzała na bladą twarz byłego pana młodego. Alex w milczeniu opuścił kościół. A Kasia zwrócił się do gości: „Kocham was wszystkich i choć to okropne, cieszę się, że wszyscy tu jesteście. Dziś nie będzie ślubu, ale będzie świętowanie uczciwości, aby szukać prawdziwej miłości i podążać za sercem, nawet jeśli boli.”

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN