Kiedy skończyłam trzydzieści lat, moje marzenie się spełniło. Kupiłam maleńką działkę. Zawsze marzyłam, żeby w pobliżu była rzeka. Tego nie udało się spełnić, ale nieopodal znajdował się staw. To był mój osobisty raj z malutkim pensjonatem.

Na początku jeździłam tam nawet codziennie po pracy. Starałam się zaaranżować wnętrza w swoim stylu. Dacza znajdowała się niedaleko mieszkania, w którym na co dzień żyłam. Mogłam więc wracać swobodnie do mieszkania na noc. Ale nawet nie zdążyłam zaprosić gości, aby pokazać im daczę, posiedzieć na łonie natury. Wszystko przez to, że moja teściowa zdecydowała się odwiedzić nas z sąsiedniego miasteczka. Mąż zaproponował, żeby jego mama nie nocowała u nas, tylko w daczy.

Oczywiście ciężko jest znosić teściową w domu i słuchać jej marudzenia po pracy. Dlatego nie odmówiłam. Ponadto teściowa obiecała, że przyjedzie na krótki czas, tylko na dziesięć dni. Tak więc przez całe dziesięć dni wracałam z pracy do domu i odwoziłam ją na noc do daczy.

Minęło dziesięć dni, a mąż przygotował dla mnie "niespodziankę" - teściowa zostaje jeszcze przez dodatkowe dziesięć dni, będzie mieszkać w wiejskim domu i jednocześnie sadzić tam wszelkiego rodzaju krzewy-kwiaty ipielegnować ogród. Oczywiście nie bardzo mi się to podobało. Ale zgodziłam się. Nie mogłam wyrzucić matki swojego męża na ulicę.

Postanowiłam porozmawiać z teściową na daczy, dobrze, że nakręciłam to na wideo. Ale ona nie chciała mnie w żaden sposób słuchać. Miała do mnie jedynie pretensje, że mam czelność zwracać jej uwagę, by wyjechała. Ale przecież mam do tego prawo, skoro dacza jest moja.

Mimo tego nadal zawoziłam teściową na noc do daczy. Z niecierpliwością czekałam, aż minie następne dziesięć dni. Z radością przychodzę do męża i mówię, że czas na teściową. Co wtedy usłyszałam? Że jego matka chce sprzedać swoje mieszkanie i przeprowadzić się do naszej daczy.

Byłam, delikatnie mówiąc, w szoku. Całe życie marzyłam o tej letniej rezydencji. Kupiłam ją za moje ciężko zarobione pieniądze. A potem, bez mojej zgody, moja teściowa postanowiła zamieszkać tam.

Oczywiście w domu wybuchł wielki skandal. Cały czas kłóciłam się z mężem. Istnieją trzy opcje. Przekonam teściową do rezygnacji z tego pomysłu, wypędzę gdzieś męża razem z teściową. Albo szybko pozbędę się daczy, zanim teściowa pozbędzie się swojego mieszkania.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN