Użyłam go jako podstawki pod blachę do pieczenia lub pod formę z ciastem. To jest funkcja, o której myślałam. Ale okazało się, że się myliłam.

Zastępowanie tostera

fot. youtube
fot. youtube
fot. youtube

Dowiedziałem się, że ten ruszt może zastąpić toster. Kupiłem biały chleb tostowy. Położyła blachę do pieczenia nieco poniżej rusztu, przykryła papierem do pieczenia i włożyła kromki chleba między ruszt. A po około 20 minutach wyciągnąłem z piekarnika prawdziwe tosty!

Kebab w domu

Jeśli chcesz upiec warzywa, możesz to zrobić na ruszcie i bezpośrednio w skórce. Ziemniaki, papryka, pomidory, bakłażany i nie tylko - wszystko to można upiec na ruszcie.

Jeśli naprawdę chcesz kebaba mięsnego, to nie jest problem. Włożyć kawałki mięsa na szaszłyki i ustawić na ruszcie. Dzięki temu możesz skosztować pysznego grilla! Wystarczy założyć blachę do pieczenia od dołu, aby kapał na nią sok z warzyw lub tłuszcz z mięsa. Taki kebab można przygotować w każdej chwili, niezależnie od pogody.

Meksykańska przystawka

fot. youtube
fot. youtube
fot. youtube

fot. youtube
fot.youtube
fot. youtube

Nie mogłam nawet pomyśleć, że ruszt mógłby pomóc w przygotowaniu takiej przekąski. Do nowego roku nie pozostało zbyt wiele i wielu będzie chciało ugotować coś nowego na świąteczny stół. Grill pomoże Ci przygotować tak popularne w Meksyku tacos. A raczej możesz przygotować do tego bazę. Wystarczy kupić zwykły chleb pita i wyciąć z niego wierzch. Następnie zawieszamy je na ruszcie i zostawiamy w piekarniku na około 15 minut.

Po zakończeniu pieczenia uzyskasz solidną podstawę do nadzienia. Zazwyczaj jako nadzienia używam smażonego mięsa mielonego z cebulą w paście pomidorowej z dodatkiem papryki (do smaku ostrej lub słodkiej) i kukurydzy. Udekoruj serem na wierzchu i gotowe! Ogólnie istnieje wiele opcji wypełnień, każdy może wybrać własne.

Smażone pałeczki

fot. youtube
fot. youtube
fot. youtube

A teraz jest gorąco! Zasadniczo kurczaka piekę w rękawie lub w formie. Ale możesz uczynić wszystko jeszcze łatwiejszym - po prostu powieś nóżki na grillu. Na to też zadziała ruszt. Tuż przedtem marynujemy je lub posypujemy przyprawami.

Powinieneś również włożyć blachę do pieczenia poniżej lub lepiej napełnij ją przystawką - ziemniakami, ponieważ wchłoną tłuszcz kapiący z nóg, dzięki czemu całe danie okaże się niesamowicie smaczne!

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN