Myślę, że jest z nich mniej krzywdy.

Moim zdaniem najlepszą opcją dla domu są dyfuzory zapachowe. W tej chwili w sprzedaży jest ogromny asortyment, prezentowany jest duży wybór aromatów dla różnych gustów. Jednak korzystając z nich, powinieneś również wiedzieć, kiedy przestać. Wolę te aromaty, które można dodawać stopniowo, a nie wlewać od razu do butelki.

Dyfuzor jest wielokrotnego użytku. Wystarczy kupić zapachy i wlać do niego. To znaczne oszczędności.

Jeśli włożysz jeden patyczek z dyfuzora zapachowego do szafy, to wszystko będzie ładnie pachnieć, używam tego life hacka od dawna. Kiedyś saszetki wkładałam do szafy na ubrania, ale teraz używam do tego tylko patyczka z dyfuzora zapachowego. O wiele dłużej zachowuje swój aromat. Wypróbuj, na pewno pokochasz efekt!

Świece są również świetnymi pomocnikami w tworzeniu przyjemnego aromatu w pomieszczeniu. Nie warto zatrzymywać się na zbyt tanich opcjach. Tanie świece wydzielają ostry zapach wosku podczas palenia, tak nie powinno być. Dlatego lepiej kupować wysokiej jakości i drogie świece.

Olejki eteryczne

Olejek eteryczny to naturalny i wysoce skuteczny środek aromatyzujący. Jeśli wcześniej w sprzedaży można było znaleźć tylko olejek lawendowy, teraz istnieje wiele różnych opcji. Możesz kupić olejek o zapachu mandarynki, bergamotki, cytryny itp. Moim ulubionym jest ylang-ylang, chociaż uwielbiam też olejek mandarynkowy.

Moje ulubione miejsca w domu do używania zapachów

Zlew. Wszyscy rozumieją, że odpływy nie są miejscem, skąd pochodzi przyjemny zapach. Dlatego muszą być regularnie czyszczone. Ponieważ obecnie dostępnych jest wiele różnych środków do czyszczenia rur, robię to sama. Do zlewu wlewam też kilka kropli olejku eterycznego.

Nawilżacz. Prawie wszystkie modele nawilżaczy mają specjalną komorę na olej, ale jeśli jej nie ma, możesz wlać ją bezpośrednio do wody.

Odkurzacz. Dodanie olejku aromatycznego do odkurzacza to najlepszy sposób na rozprowadzenie przyjemnego zapachu w całym mieszkaniu. Jeśli masz zwykły model odkurzacza, a nie robota, możesz po prostu odkurzyć wacik z olejkiem eterycznym.

Do wody do czyszczenia podłogi. Jeśli do wiadra z wodą dodasz kilka kropli olejku aromatycznego do czyszczenia podłogi, mieszkanie będzie pachnieć przyjemnym aromatem.

Te wskazówki pomogą Ci upewnić się, że Twój dom ładnie pachnie i cieszysz się przebywaniem w nim. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o terminowej wentylacji pomieszczenia.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN