Zwykle nie wypowiadała się na temat macierzyństwa, jednak w pierwszym odcinku "Miasta Kobiet" postanowiła poruszyć tę kwestię.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TVN STYLE (@tvnstyle_official)

Aleksandra Kwaśniewska jest psychologiem z wykształcenia, a w świat show-biznesu weszła wraz z wzięciem udziału w popularnym talent show "Taniec z Gwiazdami". Czy była już wówczas gwiazdą, że produkcja programu zdecydowała się na zaproszenie jej?

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o macierzyństwie

Za udział w "Tańcu z Gwiazdami", według doniesień portalu "Kobieta WP", Aleksandra Kwaśniewska otrzymała nagrodę w postaci statuetki Kobiety roku od popularnego czasopisma "Glamour". To poniosło za sobą kolejne propozycje medialne, na przykład od produkcji programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

W 2012 roku córka byłej pary prezydenckiej zdecydowała się wycofać z życia telewizyjnego, znikając tym samym z show-biznesu w tv. Wyszła wówczas za mąż za Jakuba Badacha, a uroczystość zaślubin odbyła się w katedrze Polowej Wojska Polskiego NMP Królowej Polski.

Choć Ola i Kuba wyglądają od początku na wspaniale dobraną parę, która cieszy się szczęśliwym i udanym małżeństwem, jak wiadomo z mediów małżonkowie jeszcze nie powiększyli rodziny potomstwem.

W pewnym momencie można było nawet zauważyć irytację u Aleksandry, gdy zaczęła fanom na pytania o dziecko (tyle czasu razem, a nadal bez dzieci) odpowiadać nie przebierając w słowach - To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu.

W pierwszym odcinku "Miasta Kobiet" Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, co sądzi o macierzyństwie. Jak powiedziała, dla niej - bezdzietnej kobiety z wieloma przyjaciółkami mającymi już dzieci, zajście w ciążę ostatniej z nich było trochę jak zdrada. Okazało się nagle, że Ola uczestniczy w rozmowach , w których nie miała nic do powiedzenia, gdyż dotyczyły dzieci. - Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona - powiedziała szczerze jedna z prowadzących program.

O tym się mówi: „Czuję się zdradzona przez moje córki wciąż spotykające się z moim byłym, który uczynił moje życie piekłem”

Zerknij: Ewa Krawczyk nie była w stanie powstrzymać łez. To była dla niej wyjątkowo poruszająca chwila. O co chodzi