Moja historia zdaje sie nie mieć końca... Wyszłam za mojego drugiego męża w 2004 roku, a moje córki miały wtedy 13 i 15 lat. Małżeństwo to było dla mnie trudne i nieszczęśliwe, a żadna z moich dziewczyn nie była blisko mojego męża i oczywiście zdawała sobie sprawę z tego, co dzieje się w związku.

Bolesne rozstanie niczego nie załatwiło w 100%

Zostawiłam go w Wigilię 2014 roku, ponieważ nie mogłam znieść kolejnych okropnych świąt z nim i jego rodziną, nie rozmawiającą ze mną. W tym roku zdiagnozowano u mnie depresję, przepisano mi leki i spotkałam się z psychologiem. Mojego męża w żaden sposób nie było ze mną w podróży; tak bardzo się od siebie oddaliliśmy, że prawie nie rozmawialiśmy.

Podczas małżeństwa dziewczyny nie miały z nim bliskiego związku, a on nie wydawał się nimi zainteresowany. Z tego powodu byłam tak zszokowana, gdy dowiedziałam się, że spotykają się z nim na kolacji, drinkach i imprezach rodzinnych. Czułam się tak zdradzona i nadal to czuję. Moja najmłodsza córka przestała ze mną rozmawiać przez prawie dwa lata, mówiąc, że zobaczy, kogo chce.

Poprosiłam ją, żeby nie umieszczała z nim zdjęć w mediach społecznościowych, ale wciąż publikuje je na Instagramie i to boli. Ten związek był najtrudniejszy w moim życiu i całkowicie się zatraciłam. Znowu jestem silna i odbudowałam swoje życie, ale jest mi tak ciężko, że obie córki (teraz 32 i 30) nie rozumiały, jak bardzo jestem zraniona ich relacją z moim byłym. Czy nie mam racji, że tak się czuję?

Jeśli muszę zaakceptować tę sytuację, zrobię to, ponieważ nie chcę ich stracić. Specjalista Coleen mówi - To, przez co przeszłaś w swoim związku, jest przerażające, ale byłaś wystarczająco silna, by się z tego wydostać i odbudować swoje życie. Sposobem na uzdrowienie teraz jest przestać pozwalać mu kontrolować twoje życie i kontrolować to, jak się czujesz.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Na jaw wyszły wydarzenia z dnia zatrzymania Beaty K. Co stało się na komendzie policji

Zerknij: Prosty sposób na uratowanie storczyka. Dzięki tej prostej sztuce roślina będzie znów kwitnąć