Po godzinie 20:00 pierwszego września życie wokalistki słynnego zespołu Bajm przewróciło się do góry nogami. Jej wizerunek sceniczny i prywatny legł w gruzach z chwilą, gdy siadła za kierownicą mając w wydychanym powietrzu dwa promile alkoholu. Ta decyzja kosztuje ją zdrowie, stres, mnóstwo wstydu i osławienie w oczach opinii publicznej.

Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby się powstrzymał...?

Dziennikarz i gospodarz programu "Kuba Wojewódzki" opublikował na swoim profilu na Instagramie pozornie niezwiązany z Beatą K. post, jednak w obecnej sytuacji internauci wszystko potrafią podpiąć pod jej jazdę "na podwójnym gazie".

Piosenkarka opublikowała na swoich mediach społecznościowych oficjalne przeprosiny za nieodpowiedzialne zachowanie, co szybko stało się wiralowe zarówno na łamach tabloidów, jak i w social mediach.

Kuba Wojewódzki nie potrafił się powstrzymać i podłapał sarkazm, jaki pojawił się w komentarzach pod jedną z jego najnowszych publikacji, okraszając go jeszcze większym sarkazmem.

Kuba opublikował zdjęcie studia i napisał, że we wtorek pojawi się u niego "najgorętsze nazwisko ostatnicj miesięcy". Nie trzeba było długo czekać na reakcję inernautów - Gorące jak krew Beaty K.? To musi być Karolak - napisał fan - Beata dopiero za 2 lata - podłapał Kuba...

Nie wiadomo kiedy ludzie trochę zapomną o jej wpadce, jak to było w przypadku Joanny Liszowskiej, czy dziennikarza Kamila Durczoka.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich. Wszystko przez jeden szczegół. Chodzi o wielkie pieniądze

Zerknij: Tatiana Okupnik szczerze o swojej nieuleczalnej chorobie. Jej ciało ulega mocnym zmianom. O co chodzi z "ED-siakami"