Jest atrakcyjną i pogodną kobietą, która niezależnie od politycznych preferencji Polaków, jest w ich oczach jedną z najbardziej reprezentatywnych pierwszych dam w historii Polski. Nic dziwnego, gdyż z jej relacji po latach wynika, że wszystkie te kosztowne stroje, komplety i garnitury nie były do końcsa jej wyborem, a realizacją planu wizerunkowego pierwszej damy, któremu musiała się poddać w latach kadencji swojego męża.

Dzisiaj także nosi się kosztownie, co fotoreporterzy natychmiast wychwytują

Jak przyznała w wywiadzie, jako pierwsza dama nie do końca czuła się sobą w strojach proponowanych jej na oficjalne wystapienia. Jak przyznała z całą stanowczością, nie korzystała z pomocy stylistów fryzur, czy makijażystek i sama, we własnym zakresie kreowała swoje fryzury i makijaże.

Czy tak jest obecnie, trzeba by zapytać u źródła, jednak kosztowne dodatki widziane u celebrytek i gwiazd nie umykają uwadze mediów i opinii publicznej. Co pewien czas w tabloidowych nagłówkach można dostrzec zachętę do obejrzenia, cóż to za drogą torebkę miała dama znana osoba, ile kosztowała i dlaczego aż tyle!

Jolantę Kwaśniewską wyśledzono, gdy około godziny szesnastej w miniony wtorek wyszła z fundacji "Porozumienie Bez Barier", po czym w towarzystwie ochroniarza udała się do optyka, potem po dalsze sprawunki na południe Warszawy, ciągle pilnowana przez ochroniarza, który jest jednocześnie kierowcą i czynnym fanem sportowym.

Jak podaje "Goniec", ów ochroniarz nie spuszczał oczu z cennej torebki byłej pierwszej damy. Tabloid podaje, że mogła ona kosztować Jolantę Kwaśniewską nawet sześć tysięcy złotych, a to z powodu symboliki świadczącej o produkcie znanego domu mody pochodzenia francuskiego.

Co o tym sądzicie?

o tym się mówi: Donald Tusk opublikował zaskakujące nagranie. Padły mocne słowa. Chodzi o Jarosława Kaczyńskiego

Zerknij: Stan wyjątkowy w Polsce? Prezydent Andrzej Duda podjął ważną decyzję