Maddie Lambert jest YouTuberką popularną, która dzieli się swoją historią o nastoletniej ciąży. 17-latka dowiedziała się, że była w ciąży z Everly w wieku 13 lat. Kiedy ludzie się o tym dowiedzieli, zostały jej wysłane liczne groźby śmierci, ponieważ trolle internetowe wciąż nagabywały ją i kazały jej „umrzeć podczas porodu”.

Nie poddała się i zawalczyła o swoje dziecko z samą sobą

Młoda mama z Teksasu podzieliła się swoją historią na Truly. Ale instynkt macierzyński Maddie zadziałał. Powiedziała: „Dosłownie w chwili, gdy spojrzałam na ten ultrasonograf, wiedziałam, że nie mogę zrezygnować z tego dziecka”.

Jako młoda dziewczyna patrzyła z góry na inne nastoletnie mamy z powodu tego, jak były przedstawiane w programach telewizyjnych, zwłaszcza w „Nastoletniej mamie” MTV. „Kiedy rzeczywiście zaszłam w ciążę, byłam tak przerażona reakcją, jaką zastanę, i otrzymałam wiele negatywnych reakcji, wiele nienawiści” – powiedziała Maddie. „Wszyscy mieli coś do powiedzenia i nie powstrzymywali się”.

Wiele osób nie sądziło, że może być wspaniałą mamą i że zatrzymując dziecko, „rujnuje mu życie”. Otrzymywała również wiadomości zawierające adresy klinik aborcyjnych, gdy była w 7 miesiącu ciąży. Ponieważ była jeszcze młoda, musiała jeszcze chodzić do szkoły. Pamiętała zastraszanie, kiedy jej koleżanki z klasy wkładały piłki pod koszulkę i mówiły: „Cześć, jestem Maddie Lambert. Jestem nastoletnią mamą”.

Początkowo Isaac nie wierzył w twierdzenia Maddie. Miał wtedy około 15 lat i zażądał testu na ojcostwo. Była wściekła, ale patrząc wstecz, żałowała, że ​​nie starała się wystarczająco mocno, by być dla niego miłą. „Po prostu nie mogłem zaakceptować faktu, że to się stało, ale tak się stało” – powiedział ojciec. „Maddie nienawidziła mnie najbardziej, co było słuszne. Nawaliłem właśnie tam”. Robię wszystko dla tej małej dziewczynki. Ona jest całym moim światem – powiedziała Maddie. „Czuję, że może mieć taki wpływ. Chce być pierwszym astronautą na Jowiszu”.

O tym się mówi: Legendarny amant doczekał się nagrobka. 2,5 roku po jego odejściu ktoś opłacił wszystko. Jak wygląda miejsce ostatniego spoczynku aktora

Zerknij: Czteroletni chłopiec zostawił na paragonie niecodzienną wiadomość. Obsługa i internauci nie kryli rozbawienia