Została sama z dwójką dzieci, ale była w stanie zapewnić im dobre wykształcenie i pomóc im stanąć na nogi. Była nawet w stanie zapewnić mieszkanie, remontując je i sprzedając swojej babci. Ale nie została została zaproszona na ślub własnego syna.

Zamiast niej w organizację ślubu zaangażowany jest jej były mąż, który zostawił ją z rocznym synem i trzyletnią córką. Zaczął płacić alimenty dopiero po interwencji sądu. Nie spędzał czasu z dziećmi w szkole. Nie kupował im jedzenia, ubrań ani nawet nie dawał prezentów urodzinowych. Jednak został zaproszony na wesele.

Przez wiele lat dzieci nie widziały ojca. Długo jeździł po kraju, pracując jako budowniczy lub rybak. Wrócił do miasta dopiero po tym, jak jego syn skończył 20 lat. Nigdy nie pomagał dzieciom finansowo.

Na wesele przyjechał z piątą lub siódmą żoną i dziećmi z innych małżeństw. Kogo zabrakło na ślubie? Na uroczystości nie było matki. Na ślub brata nie przyjechała też jego starsza siostra, ponieważ postanowiła wesprzeć matkę i być z nią solidarna.

Czy to sprawka ojca, że syn nie zaprosił na własne wesele rodzicielki? A może to przyszła synowa nie chciała widzieć jej na weselu?

Syn nie chciał, by matka płaciła za jego ślub. Oodmówił pomocy, którą zaoferowała. Stwierdził, że w końcu jest mężczyzną i musi sam za wszystko zapłacić. Jednak przed ślubem kupił samochód i nie starczyło mu pieniędzy na ceremonię.

Kazał więc matce zapłacić za catering lub kupić sukienkę dla panny młodej. Oba pomysły kosztują mniej więcej tyle samo. Mama zgodziła się zapłacić za stolik, ale tylko dla swoich gości.

Syn obraził się więc na swoją matkę. Nie odwiedzał już jej i nie odbierał telefonów.

Ślub odbył się w miniony weekend. Wszyscy witali nowożeńców i bawili się, podczas gdy mama płakała, stojąc przy oknie.

Co myślisz o tej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Niepokojąca zbieżność wizji ojca Pio i śląskiej wizjonerki. Kiedy nadejdą dni ciemności? Czy czeka nas nieuchronny koniec wszystkiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irana Santor przez lata milczał o tych traumatycznych wydarzeniach. Wreszcie zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało

O tym się mówi w Polsce: Zła wiadomość dla miłośników bardzo popularnej przyprawy. Sanepid wycofał partię jednej z nich. Co znaleziono w jej składzie