Jak podaje "Super Express", producentem tym jest sam Brad Pitt, który musiał wyrazić zgodę na to, by polską edycję show prowadził Marcin Prokop. Swoją drogą, innych propozycji nie było.

O co chodzi w amerykańskim "Lego Masters", na którym bazować będzie polska wersja

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez LEGO Masters (@legomastersfox)

W serii, wyprodukowanej przez Endemol Shine North America i Brad Pitt's Plan B Entertainment, 12 dwuosobowych zespołów mierzy się ze sobą w ambitnych wyzwaniach związanych z budowaniem skomplikowanych konstrukcji z klocków Lego.

W każdym odcinku jedna para przechodzi do następnej rundy, aż do finału, podczas którego trzy najlepsze zespoły zmierzą się o ostateczne trofeum Lego, jakim w polskiej wersji ma być wygrana pieniężna w wysokośc stu tysięcy złotych, oraz wycieczka do Legolandu. Emisja programu zaplanowana jest na antenie TVN w soboty o godzinie 20:00.

Nagrania z próbką możliwości Marcina Prokopa trafiły do producenta wersji amerykańskiej, który był na tyle zadowolony z tego, co zobaczył, że zezwolił na to, by gospodarzem polskiej wersji "Lego Masters" został jedyny kandydat jednogłośnych polskich producentów. Najwyraźniej prezentacja naszego prowadzącego przypadła Bradowi Pittowi do gustu.

Co o tym sądzicie? Będzie "klockowa moc"?

O tym się mówi: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach

Zerknij: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"

O tym pisaliśmy niedawno: Pacjent wychodzi na czworaka z jednego z polskich szpitali. Nagranie tej dziwnej sytuacji pojawiło się w mediach społecznościowych. O co chodzi