Dokonali wyboru na korzyść młodszego dziecka, decydując, że starszy może żyć bez miłości rodzicielskiej, ponieważ jest już dorosły i sam sobie ze wszystkim poradzi.

Kiedy się rozstawali mama obiecała synowi, że zabiorą go, gdy tylko poprawi się ich sytuacja materialna. Do tego czasu musi słuchać wychowawców.

Początkowo rodzice co weekend odwiedzali Andrzeja, przynosili różne smakołyki, a czasem nawet zabierali go do domu. Ale stopniowo ich spotkania stawały się coraz rzadsze, a potem całkowicie ustały. Chłopiec miał wtedy zaledwie 10 lat. Andrzej szybko doszedł do smutnego wniosku, że rodzice go oszukali i teraz może polegać tylko na sobie.

Andrzej wyróżniał się bystrością umysłu i determinacją. Uprawiał sport, uwielbiał czytać książki. Choć był młody, wiedział, czego chce od życia. Nic więc dziwnego, że udało mu się dostać na jedną z prestiżowych uczelni. Wykładowcy szybko dostrzegli jego inteligencję i pracowitość. Kiedy był na czwartym roku rozpoczął pracę w prestiżowej firmie. W ostatnim roku edukacji przeszedł na indywidualny tok studiów, aby móc połączyć naukę z pracą.

Menedżerowi spodobał się sposób pracy Andrzeja i szybko zaproponował mu dołączenie do swojego zespołu. Minęło ledwie kilka lat i sam został liderem. Od tego czasu jego życie bardzo się zmieniło.

Coraz rzadziej myślał o swoich rodziach i o tym, że go porzucili. Jednak oni postanowili mu o sobie przypomnieć. Dziwnym trafem zdecydowali się go odnaleźć, kiedy dowiedzieli się, że tak dobrze mu się wiedzie.

Pomógł im w tym sierociniec. Rodzice poprosili syna, aby im wybaczył i pomógł im finansowo. Okazało się, że jego młodszy brat wdał się w konszachty z nieciekawych ludźmi, którym jest winien dużą sumę pieniędzy. A żeby spłacić długi, będą musieli sprzedać swoje mieszkanie.

Rodzice mówili, że są jedną rodziną, co oznacza, że ​​muszą sobie nawzajem pomagać. Ale Andrzej już dawno przestał być dzieckiem, które potrzebuje macierzyńskiej opieki. Nie czuł nic do ludzi, którzy zostawili go, jak niepotrzebną rzecz.

W rezultacie Andrzej dał pieniądze swoim rodzicom, ale postawił im jeden warunek: musieli zniknąć z jego życia na zawsze.

Jego marzenia o silnej i zwartej rodzinie zostały zniszczone dawno temu. Andrzej musiał szybko dorosnąć. Stało się to, gdy po raz pierwszy sam świętował swoje urodziny.

To też może cię zainteresować: Niepokojąca zbieżność wizji ojca Pio i śląskiej wizjonerki. Kiedy nadejdą dni ciemności? Czy czeka nas nieuchronny koniec wszystkiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irana Santor przez lata milczał o tych traumatycznych wydarzeniach. Wreszcie zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało

O tym się mówi w Polsce: Zła wiadomość dla miłośników bardzo popularnej przyprawy. Sanepid wycofał partię jednej z nich. Co znaleziono w jej składzie