Ładne, właściwe słowo.

Co więcej, lata ciężkiej pracy przyniosły dużo pieniędzy. Bliscy po prostu krzyczeli - Odpocznij, zasługujesz na odpoczynek !!!

Ale mężczyzna zaczął dzień od wsiadania do samochodu i wpadania do sklepu zoologicznego w drodze do sklepu, uzupełniania jedzenia dla psów i kotów oraz jazdy do schroniska, które trzymał zamiast willi nad oceanem.

Razem z wolontariuszami cały dzień ciężko pracował, czyli odnajdywał i ratował wyrzucane przez nas zwierzęta. Pod koniec dnia nie czuł już nóg ani rąk. Upadł i zasnął jak tylko dotknął głową poduszki. Ta osoba nie wie, czym jest bezsenność. Ta osoba nie wie, czym jest bezczynność i nuda. Nie ma czasu na zastanawianie się nad sensem życia i czekanie na śmierć. Każdego dnia ma nadzieję na następny, ponieważ czekają na niego i mają nadzieję na jego serce. Po prostu nie ma czasu na śmierć.

Śmierć odsuwa się i odwraca od niego, bo nie potrzebuje ludzi, którzy nie boją się jutra.

I tak wielu ludzi i zwierząt błaga ją, by odeszła na bok, że nie można się poddać. Więc zapomniała o nim, zapomniała, bo ilość żyjących dusz, które go kochają, jest po prostu nie do zliczenia. Ten mężczyzna jest młody, choć ma 82 lata - tak jak miał 25 lat, kiedy nosił wojskową kurtkę, aby zimą ogrzać szczenięta i kocięta. Po prostu nie ma czasu się zestarzeć, bo jego serce się nie zestarzało, a jego dusza jest tak młoda jak wtedy.

A po co mu willa nad oceanem? W końcu jest tak samotnie i zimno w jesienne, samotne wieczory, a on nie jest sam. Jest wokół niego dużo. Jego dusza jest teraz w setkach żywych istot, które uratował. I nie boi się. Nie ma się czego bać. Patrzy na jutro i uśmiecha się. Bo jutro znów będzie miał piekielną pracę i dużo, dużo szczęścia. Ten człowiek nazywa się Alain Delon.

To też może cię zainteresować: Niepokojąca zbieżność wizji ojca Pio i śląskiej wizjonerki. Kiedy nadejdą dni ciemności? Czy czeka nas nieuchronny koniec wszystkiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irana Santor przez lata milczał o tych traumatycznych wydarzeniach. Wreszcie zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało

O tym się mówi w Polsce: Zła wiadomość dla miłośników bardzo popularnej przyprawy. Sanepid wycofał partię jednej z nich. Co znaleziono w jej składzie