Chwali się kibicią w obcisłej sukience. 63-letnia piosenkarka cieszy się wyglądem nastoletniej dziewczyny! Jej stylizacja zrobiła ogromne wrażenie. "Idealna figura", "pięknie pani wygląda", komentowali zachwyceni internauci.

Wypoczynek służy artystce?

Piosenkarka Teresa Werner sama potwierdza, że jest wypoczęta i szczęśliwa po wakacjach. Teresa Werner opublikowała na mediach społecznościowych informację, a raczej radośnie się pochwaliła, że zdołała wypocząć na wakacjach.

"Rozmarzona, szczęśliwa i wypoczęta, przesyłam Wam Kochani dużo słonecznej, pozytywnej energii" - napisała na swoim profilu na Facebooku dołączając fotografię, która rozpaliła internautó do czerwoności.

63-letnia piosenkarka wygląda bardzo atrakcyjnie! Wiele dużo młodszych kobiet, a nawet nastolatek mogłoby się poczuć bliskie wpadnięcia w kompleksy! Jej kibić i biust z pewnością przyciągają spojrzenia panów i pań.

"Idealna figura", "pięknie pani wygląda", "Czuć od Pani 100% spełnienia, zadowolenia, energii i radość życia. Tak trzymać" - pisali internauci w swoich komentarzach. Artystka zaplanowała na przyszłość jeszcze sporo atrakcji dla swoich wielbicieli, fanów i sympatyków, także każdy będzie mógł grzecznie poczekać na kolejne owoce jej twórczości.

Podczas rozmowy z "Super Expressem" Teresa Werner oświadczyła stanowczo, że nie zamierza jeszcze zostać emerytką, gdyż ma mnóstwo energii i siły, więc dopiero się rozkręca.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła na jesiennej ramówce TVN-u. Jak się prezentowała nowa prowadząca "Miasto Kobiet"

Zerknij: 20-latka prosiła o pomoc lekarską z powodu duszności. Mogła liczyć jedynie na teleporady. Nie dało się jej uratować