Ana Paula Tolosa Safigueroa, lat 48, urodziła się, gdy jej mama miała zaledwie 13 lat, a rodzina wierzyła, że ​​spotkaliby się z „społecznym potępieniem”, gdyby ją zatrzymali. Dopiero w wieku 24 lat odkryła, że ​​została kupiona przez swoich przybranych rodziców.

Ana Paula i jej 62-letnia matka Devora Safigueroa w końcu spotkały się w swoim rodzinnym kraju, Argentynie, po prawie pięćdziesięciu latach rozłąki. Devora potwierdziła, że ​​urodziła Ana Paulę, gdy miała zaledwie 13 lat i aby uniknąć „wstydu”, który nawiedziłby rodzinę w argentyńskim społeczeństwie lat 70. XX wieku, ​​jej rodzice zabrali jej Anę Paulę wbrew jej woli tuż po jej urodzeniu.

Kiedy się urodziłam, położna powiedziała mamie, że jestem chłopcem i oddali mnie do kilku osób w Magdalenie. To wszystko było kłamstwem, więc nigdy nie mogli mnie znaleźć

Ana Paula została następnie sprzedana rodzinie, o której od dawna podejrzewała, że ​​nie jest jej biologiczną rodziną, biorąc pod uwagę ich różne cechy fizyczne. W rozmowie z lokalnym kanałem telewizyjnym TN: „Kiedy się urodziłam, położna powiedziała mamie, że jestem chłopcem i że dali mnie niektórym ludziom w Magdalenie. To wszystko było kłamstwem, więc nigdy nie mogli mnie znaleźć. „W dzieciństwie byłam 20 przecznic od domu moich prawdziwych rodziców”.

Podczas pandemii COVID-19 z Aną Paulą skontaktowała się biologiczna kuzynka na Facebooku, która następnie powiadomiła córki Devory – siostry Any Pauli – które następnie same o tym powiedziały.

Kuzynka odnalazła Anę Paulę po tym, jak udostępniła post na portalu społecznościowym, pisząc o swojej dawno zaginionej mamie, wraz ze swoim zdjęciem, które kuzynka zobaczyła i zauważyła, że ​​przypomina córki Devory.

Test DNA przeprowadzony w sierpniu 2020 r. połączył zarówno mamę, jak i córkę z 99,9-procentową pewnością. Devora mieszkała wówczas w mieście La Plata, a Ana Paula w mieście Bragado, ponad trzy godziny jazdy samochodem. Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem nie mogły spotkać się osobiście, więc przez miesiąc rozmawiały przez wideorozmowę, aż w końcu mogły się spotkać i przytulić.

Oprócz Devory, Ana Paula spotkała się również ze swoim tatą, który płakał podczas pierwszej rozmowy wideo tria. O ich pierwszym osobistym spotkaniu Devora powiedziała: „To sen, z którego nie chciałem się obudzić”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ewa Krawczyk zaskoczyła wszystkich. Takiego wyznania nie oczekiwał nikt. Dlaczego jest zazdrosna do syna Krzysztofa Krawczyka

Zerknij tutaj: Mężczyźni o tych imionach nieustannie mają o coś pretensje. Dogodzenie im jest misją praktycznie niewykonalną