Jak przypomina portal "Interia", śląska mistyczka i wizjonerka, Katarzyna Szymon, doznawała wizji i objawień, które odsłaniały przed nią tajemnice przyszłości. Część z nich w niepokojący sposób pokrywa się z wizjami, jakich doświadczył ojciec Pio. Kiedy nadejdą zapowiadane przez nich trzy dni ciemności i kres naszej cywilizacji?

Kim była Katarzyna Szymon?

Katarzyna Szymon przyszła na świat 21 października 1907 roku w Studzienicach niedaleko Pszczyny. Już jako dziecko przejawiała wyjątkowo bogate życie duchowe, spędzając czas na modlitwie. Była to dla niej sposób na radzenie sobie z brakiem wystarczającej uwagi ze strony najbliższych. Jej mama zmarła wcześnie, a jej ociec - borykający się z problemem alkoholowym, ponownie się ożenił.

W swoich modlitwach prosiła Boga o to, aby jej życie się odmieniło, a ojciec wyszedł ze zgubnego nałogu. Kiedy Katarzyna Szymon miała zaledwie 13 lat zaczęła odczuwać bóle w dłoniach, stopach i w boku, co było zapowiedzią stygmatów, jakie pojawiły się u niej w 1946 roku. Niegojące się rany stygmatyczki były dokładnie takie same, jak u ojca Pio.

Katarzyna Szymon/ YouTube @Krzysztof Łukaszewicz
Katarzyna Szymon/ YouTube @Krzysztof Łukaszewicz
Katarzyna Szymon/ YouTube @Krzysztof Łukaszewicz

Osoby, które miały kontakt z Katarzyną Szymon zdradzają, że wszędzie gdzie się pojawiała unosił się przepiękny zapach. Przez lata doznawała wizji, a wiele osób wierzyło w jej świętość. Oficjalnie jednak kościół katolicki nie uznał ani prawdziwości jej objawień, ani cudów, jakie miała czynić.

Dni ciemności

Jedna z wizji, jakiej doświadczyła Katarzyna Szymon jest niepokojąco podobna do tej, jakiej doświadczył ojciec Pio. W 1986 roku mistyczka miała wizję nadchodzących dni ciemności, w trakcie których przez świat przetoczą się niewyobrażalne katastrofy. Ratunkiem ma być modlitwa i zamknięcie się w domu.

Katarzyna zapowiedziała, że trzeba w tym czasie dużo się modlić i prosić. Dzięki modlitwie "będzie jeszcze dobrze na Ziemi".

Co sądzicie o przepowiedniach Katarzyny Szymon?

To też może cię zainteresować: Pojawiła się nowa forma pochówku. Jest tańsza niż zwykły pogrzeb? O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Złe wiadomości płyną z polskich szpitali. Opłakana sytuacja zmusza do zamykania ważnych oddziałów. O co poszło

O tym się mówi: Świat muzyki pogrążony w żałobie. Odszedł perkusista legendarnego zespołu. O kogo chodzi