Anita Werner przeżywa właśnie jeden z najważniejszych dni w swojej karierze zawodowej. To wyjątkowe wydarzenie. O czym mowa?

Anita Werner znana jest ze swojej współpracy ze stacją TVN. Swoją przygodę zaczynała 20 lat temu. Dokładnie 9 sierpnia 2001 roku Anita po raz pierwszy poprowadziła serwis informacyjny TVN24. Z tej okazji od kilku dni mamy szansę oglądać specjalną ramówkę z okazji 20-lecia stacji.

Anita Werner/ screen yt
Anita Werner/ screen yt
Anita Werner/ screen yt

Dzisiaj - 9 sierpnia 2021 roku o godzinie 12:00 mieliśmy okazję zobaczyć specjalne wydanie informacji. Poprowadziła je Anita Werner, która 20 lat temu po raz pierwszy zaprezentowała informacje w stacji TVN24.

9 sierpnia jest bez wątpienia jednym z najważniejszych dni dla stacji TVN24. Z tej okazji widzowie kanału mogą być przygotowani na szereg niespodzianek. My jako widzowie będziemy mieli okazję być świadkami wielu specjalnych wydań dobrze znanych nam programów.

Jak powiedział Tomasz Sianecki takie retrospekcje to wspaniałe uczucie. Dziennikarz wyznał, że wielu rzeczy, które miał okazję zobaczyć podczas specjalnych, przypominających wydać z okazji urodzin stacji, zwyczajnie nie pamięta. Nie ukrywa, że miał wrażenie, jakby widział je po raz pierwszy.

- O wielu rzeczach sobie przypominałem, oglądając te materiały(...) bo nie dość, że nie pamiętałem, że byłem w tym miejscu, to nawet nie pamiętałem, że robiłem materiał z tego - skomentował.

Jak informował portal "Życie Polska": BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA OSÓB ZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA. BĘDĄ MOGLI STARAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE. O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ! NIE MA JUŻ Z NAMI ZNANEGO SPORTOWCA. TO OGROMNA STRATA. NAPŁYWAJĄ KONDOLENCJE Z CAŁEJ POLSKI

Portal "Życie Polska" pisał również: TO ISTNY CENOWY ARMAGEDON! ZA WARZYWA TRZEBA BĘDZIE NIEDŁUGO ZAPŁACIĆ KROCIE! CENY NA RYNKACH SZYBUJĄ DO GÓRY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PŁACA MINIMALNA W 2022 ROKU BĘDZIE WYŻSZA NIŻ ZAKŁADA TO USTAWA? MINIMUM TYLE ZAROBIMY W PRZYSZŁYM ROKU. MEDIA PUBLIKUJĄ NAJNOWSZE WYLICZENIA