Media obiegła ciekawa wiadomość o tajemniczym wydarzeniu dotyczącym papieża Franciszka. Czy nad jego głową pojawiła się aureola? W momencie ofiarowania nad głową papieża Franciszka pojawiła się aureola z „dymu”. Detal, który nie umknął, zwłaszcza najbardziej uważnym widzom. Wielu myślało o cudzie, inni zamiast o sugestii.

Aureola nad głową papieża?

Msza Święta Zesłania Ducha Świętego celebrowana na żywo przez papieża Franciszka, także internetowa z wydarzeniami w Watykanie. I jak dotąd nic nienormalnego, gdyby nie ten konkretny moment.

W rzeczywistości na ofertorium, po tym , jak Ojciec Święty postawił kielich i cyborium na ołtarzu i przygotowywał się do ich okadzenia, następuje coś, co poruszyło widzów... Dzieje się coś wyjątkowego.

Niektórzy mówią, że to był Duch Święty. Nad głową papieża Bergoglio widać dziwny krąg, ale nikt wokół uczestników mszy świętej tego nie zauważa. Ale w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze komentarze: „ To jest Duch Święty ” – to najpopularniejszy komentarz.

Film przedstawiający to, co naprawdę się wydarzyło

Jak opisuje "Church Pop", kiedy Papież rozdziela kadzidło w trakcie przygotowywania darów, nad jego głową pojawia się krąg dymu. Aureola pęka na dwie części i po kilku sekundach spływa po jego twarzy.

Większość nadal postrzega obecność czegoś nadprzyrodzonego jako prawdziwie. Z drugiej strony większość użytkowników trzyma się poglądu, że to „dym kadzidła” wywołał ten dziwny efekt na głowie Ojca Świętego. Nie zmienia to jednak faktu, że okrąg z dymu utrzymał się nad jego głową dobrą chwilkę, by zaraz "rozpaść" się. Czy to oznacza świętość, czy wręcz przeciwnie?

YouTube/ Psalm Music

O tym się mówi: Opublikowano prywatne nagranie ze ślubu Antka Królikowskiego z Joanną Opozdą. Kolejne szczegóły wesela wychodzą na jaw. O co chodzi

Zerknij: Ida Nowakowska szczerze opowiedziała o macierzyństwie. Jak narodziny synka wpłynęły na jej małżeństwo? Zaskakujące słowa gwiazdy TVP