"Plotek" donosi, jak ubrana była Małgorzata Ostrowska-Królikowska na ślubie swojego syna Antoniego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Party.pl (@party.pl)

Według doniesień medialnych, postawiła w tym wyjątkowym dniu na kreację w naturalnych, nieagresywnych kolorach, z którymi kontrastowała bardzo ozdobna biżuteria.

U boku mamy pana młodego zabrakło jej ukochanego męża. Jak reprezentowała ich oboje na ślubie Antoniego?

Zdjęcia pokazują ją skupioną, uśmiechniętą, zajętą rozmową z weselnymi gośćmi, w prostej kreacji z perłowo-niebieskim naszyjnikiem, który mocno podkreśla całość dopełniając ją. Mama pana młodego ubrała się stosownie do uroczystości, bez zbędnego przepychu i krzykliwych elementów i dodatków.

Dumna mama była świadkiem jednego z najważniejszych dni syna Antoniego i Joanny Opozdy, którzy z pewnością są bardzo dobrze dobraną parą.

Gdy zdjęcia młodej pary pojawiły się na tabloidowych łamach i mediach społecznościowych, internauci natychmiast zaczęli komentować fryzurę Joanny i sukienkę jej teściowej, która według jednej z internautek wyglądała jak "przytrzaśnięta" bielizną po wizycie w toalecie.

Najważniejsze jest to, że Joanna czuła się piękna w swojej ślubnej fryzurze, a jej teściowa Małgorzata Królikowska czuła się pięknie w swojej kreacji. Dla fotoreporterów ślub aktorów był prawdziwą gratką dlatego też, że na uroczystość przybyli dość interesujący goście, którzy także nie umknęli uwadze mediów!

Co sądzicie o komentarzach internautów?

O tym się mówi: Członkinie zespołu tATu Lena Katina i Julia Volkova dwie dekady temu szokowały. Jak dziś wygląda Julia

Zerknij: Hanna Lis zdradziła tajemnice swojego dzieciństwa. To nieprawdopodobne, kiedy znana dziennikarka podjęła się pierwszej pracy