67-letnia Wiesława Kwiatek, była uczestniczka programu rozrywkowego "Sanatorium miłości" prężnie działa na mediach społecznościowych ku uciesze swoich sympatyków. Już wcześniej media donosiły, że jest ona jedna z najbardziej zajętych uczestniczek telewizyjnego show.

<h

2>Seniorka zachwyciła fanów kondycją i kibicią

Wiele rówieśniczek Wiesi Kwiatek z "Sanatorium miłości" nie zdecydowałoby się na publikację w Internecie zdjęć, na których występują w stroku kąpielowym. Jednak obyta już z obiektywem i spojrzeniami widzów Wiesława odważnie działa na social mediach publikując regularnie fotorelacje ze swojego życia.

Dla wielu jej sympatyków są to cenne publikacje, gdyż ukazują niesamowitą energię seniorki, a także jej ogromną radość z życia, co budzi bardzo pozytywne emocje. Niesamowitą wiadomością było dla fanów "Sanatorium miłości", że Wiesia postanowiła zająć się aktorstwem, co zaowocowało planami na udział w produkcjach jak "Ukryta prawda", "Sprawy rodzinne", "Rodzinny interes", czy w serialu "Uzdrowisko".

Jej najnowsze zdjęcia z odpoczynku na plaży wywołały ogromne zainteresowanie jej obserwatorów na Instagramie, który aż pęka w szwach od niesamowitych relacji z życia zawodowego i prywatnego. Internauci patrząc na jej zdjęcia w stroju kąpielowym przypomnieli sobie o niekwestionowanej atrakcyjności kobiety.

Zachwyceni rzucili się do komentowania. Tabloidom także nie umknęły owe widoki, dzięki czemu "Plotek" tak wdzięcznie opisał czar rozsiewany przez radosną i piękną Wiesławę Kwiatek.

Co sądzicie o zdjęciach Wiesi?

O tym się mówi: Kalina Jędrusik straciła głowę dla pewnego mężczyzny. Kim był pierwszy kochanek gwiazdy po jej ślubie z pisarzem

Zerknij: Nowa fotka Michała Żebrowskiego robi w sieci furorę. Fani są oczarowani. Wkradło się jednak małe nieporozumienie. O co chodzi